Lisans: Deneme
Boyut: 9.1 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
ABC Apartman ve Site Yönetim Programı Ekran Görüntüsü
ASYS nedir?
 
Konut yönetimleri, konut sakinleri ve toplu yaşam ile ilgili tüm konularda kişilere kolaylık sağlayan bir programdır.Kat Maliki Kanunu ve Tüzüklerini programın kendisi bildiği için yanlış yapılmasına izin vermez. Ancak uygulamada kanunlarla gerçek hayat arasındaki uyumu sağlamak için esnek kullanıma izin verir.

Genel özellikler

Blokların Tanımlanması, Daire Tiplerinin Tanımlanması, Yetki Tanımları, Ödeme Tür Tanımlanması, Birden Fazla Apartman ve Site tanımlama, Ev SahibiTanımları

Daire İşlemleri

Malik ve Sakinlerin Kaydedilmesi, Düzeltme, Silme İşlemleri, Aidatların Basımı, Daire Ekstre Basımı, Daire Bakiye Raporu Basımı, Daire Gecikme Cezası

Proje İşlemleri

Giderlerin Tanımlanması, Gelirlerin Tanımlanması, İşletme Gider Projesinin Oluşturulması, İşletme Gelir Projesinin Oluşturulması..

Hesap İşlemleri

Hesapların Açılması, Hesap Hareketlerinin İşlenmesi, Hesap Ekstrelerinin Oluşturulması ve Basımı, Hesap Bakiye Raporları

Raporlar ve Defterler

İşletme Projesi Raporu, İşletme Defteri, Kasa Defteri, Dönemsel Fark Raporu, Gelir ve Gider Tablosu, Kesin Hesap Raporu; Makbuz Basımı.

Sayaç İşlemleri

Sayaçların Tanımlanması ( Su, Gaz, Elektrik vb), Otomatik Sayaç Oluşturma, Sayaç okuma Tablosu, Sayaç Tahakkukları, Ortak Harcama Tahakkukları

Borç İşlemleri

Toplu borçlandırma işlemleri, borçlandırmalarda otomatik dağılım ve oluşturulan şablonlardan tek tuşla borçlanma yapabilme. Ayrıca dairelere toplu olarak borçlandırma yapılabildiği gibi tek tek de dairelerin aylık aidat elektrik su yakıt vb borçlandırma işlemleri de yapılabilmektedir.

Aidat ödeme İşlemleri

Toplu tahsilat işlemleri, tahsilatlarda otomatik dağılım ve oluşturulan şablonlardan tek tuşla ödeme yapabilme. Ayrıca dairelere toplu olarak tahsilat yapılabildiği gibi tek tek de dairelerin tahsilat işlemleri de yapılabilmektedir.

SMS Atma İşlemi

MS programı ile site sakinlerine kısa mesaj çekme, BayramTebrikleri, Toplantıya davet, Borcu olan daireye borcunu bildiren SMS 'in gönderilmesi..

E-mail Atma İşlemi

Kat maliki hesap ekstresinin borcu olan dairelere toplu mail sistemi ile Detaylı Kat Maliki, İşyeri ekstresi alabilme ve e-mail atabilme, duyuruları toplu mail atarak yapabilme.

Genel gider İşlemleri

Apartman ve Sitenizin bakım, onarım, tamirat, personel maaşları, çevre düzenleme ve temizlik gibi giderlerini girerek listeleyebilir, toplam genel gider miktarını görebilir ve raporlarını alabilirsiniz.

Genel gelir İşlemleri

Apartman ve Sitenizin havuz geliri, sauna geliri, kira geliri, aidat geliri, sayaç geliri gibi gelirlerini girerek listeleyebilir, toplam genel gelir miktarını görebilir ve raporlarını alabilirsiniz.

Kasa İşlemleri

Kat maliklerinin ödedikleri aidatları ve genel gider masraflarını hesaplayarak otomatik olarak kasa hesabını yapabilirsiniz.

Banka İşlemleri

Kat maliklerin banka yolu ile yaptıkları ödemelerin banka hesap ekstrelerinin otomatik olarak oluşması sağlanmaktadır.
Önemli Notlar:
ASYS Programını kimler kullanabilir?


  ASYS apartman, site, rezidans veya toplu konut yönetimleri,iş merkezleri ile sakinleri arasında köprü görevi gören bir yönetim yazılımıdır. Kişilere tek kullanıcı adı ve şifre ile sınırsız sayıda konuttaki dairelerini yada yönetimsel görevlerini bağlı herhangi bir bigisayar ile takip etme imkanı sunar.

Yöneticiler ve yönetim kurulu üyeleri, yönetimlerinin tüm kasa takibini tek noktadan paylaşarak ve mümkün olan en kolay ve şeffaf şekilde yönetmenin dışında, tüm sakinlere eşit mesafede durarak aynı zamanda yönetimler ile sakinler arasında yaşanan potansiyel sıkıntıların önüne geçmiş olurlar.

Profesyonel konut yönetimi tercih eden konutlara hizmet veren şirket yada kişiler için, Profesyonel Yönetici Paneli yönetimi daha önce mümkün olmayacak kadar kolaylaştıracak niteliktedir. Profesyonel yöneticiler, yönettikleri her konut için ayrı Yönetim Paneli almak dışında, tüm konutlara ortak olan listeleme ve raporlama imkanlarına da tek bir noktadan ulaşabilirler.
 
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2017 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın