Lisans: Deneme
Boyut: 107.1 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Ashampoo Office 2012 Ekran Görüntüsü
Ashampoo Office 2012 – Rakipsiz bir fiyata kapsamlı ofis paketi
Yeni güçlü ve uygun maliyetli Ashampoo Office 2012 belgeler, tablolar, sunumlar ve daha fazlası ile çalışma söz konusu olduğunda ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor! Kapsamlı Ashampoo Office 2012; Ashampoo TextMaker 2012, Ashampoo PlanMaker 2012 ve Ashampoo Presentations 2012 programlarını içerir.

Ashampoo TextMaker2012 kelime işlemci uzmanınızdır. Bu yazılım bir mektup, bir broşür ya da bilimsel bir kağıt olsun metin işleme ile ilgili tüm görevler için en iyi desteği sağlar. Ashampoo TextMaker 2012 çeşitli dosya formatlarıyla uyumludur, ör; bütün Microsoft Word dosya formatları 6.0 sürümünden 2010 sürümüne kadar.


Ashampoo PlanMaker 2012 güçlü ve kullanımı kolay bir tablo yazılımıdır. Ashampoo PlanMaker ile tablolar oluşturmanızın yanı sıra 330’un üzerinde hesaplama işleviyle hesaplamaları kolaylıkla yapabilir ve ayrıca etkileyici grafikler oluşturabilirsiniz. Microsoft Excel 5.0 sürümünden Excel 2010 sürümüne kadar XLS ve XLSX dosyalarıyla uyumlu ve PDF işleviyle dışa aktarabilirsiniz.


Sıkıcı sunumlar Ashampoo Presentations 2012 ile geçmişte kalacak! Profesyonel olarak tasarlanmış şablonlar ve animasyonların yanı sıra DiretX teknolojisine dayalı geçişler sunumlarınıza kolaylıkla eklenebilir. Bu şekilde, hedef kitlenizi etkileyeceksiniz!

Daha birçok özellik ve geliştirmeler Ashampoo Office programının en son sürümüne uygulanmıştır. Her zaman olduğu gibi Ashampoo Office 2012 USB belleğe yüklenebilir ve her yerde basitçe kullanılabilir. Şimdi Ashampoo Office 2012 programını indirin ve kelime işlemci, tablo ve sunum yazılımını üst düzeyde deneyimini yaşayın!
Önemli Notlar:


 

10 + 20  (e-posta ile ücretsiz kayıt olduğunuzda) toplam 30 günlük deneme sürümü.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2017 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın