Lisans: Deneme
Boyut: 27.7 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Aymet Ticari Muhasebe Ekran Görüntüsü
Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Aymet Yazılımları 15 günlük süre kısıtlamalı olarak web sitemizden de temin edilebiliyor.

Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Aymet Ticari Muhasebe programını üstünde mouse ile çift tıklayarak açın program sizi yönlendirecektir.Kurulum penceresinde İLERİ butonunu tıklayın ve işlemleri yineleyin. SON butonunu tıkladığınızda kurulum bitmiş ve Aymet Ticari Muhasebe programı bilgisayarınızda çalışmak üzere hazırlanmış olacaktır. Fakat bazı virüs programlarının güvenlik seviyesi yüksek olmasından dolayı programın kurulumu esnasında erişime izin vermeyeceği bölümler olduğundan Aymet Ticari Muhasebe programı eksik veya hatalı çalışabilir. Böyle bir durumda bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Aymet Ticari Muhasebe programını sorunsuz olarak yüklediyseniz;

Giriş şifreleri;

KULLANICI ADI:aymet

ŞİFRE:aymet

olarak tanımlanmalıdır.

BAŞLAT > PROGRAMLAR > AYMET > YÖNETİCİ programını tıklayın, ve açılan pencerede KULLANICI ADI ve ŞİFRE'yi girin ve TAMAM ' tıklayın,

Açılan pencereden YENİ FİRMA EKLEME ikonunu tıklayarak firmanızın adını yazın ve TAMAM 'ı tıklayarak YÖNETİCİ programını kapatın.

BAŞLAT > PROGRAMLAR > AYMET > AYMET programını tıklayın, ve açılan pencerede KULLANICI ADI ve ŞİFRE'yi girin ve TAMAM ' tıklayın,

Açılan pencereden FİRMALAR ikonunu tıklayın.Yönetici programında oluşturduğunuz FİRMA veri tabanı dosyanızı göreceksiniz. Bu dosyanın üstünde çift tıklayarak aktif pozisyona getirin. Veri tabanı aktif olduğunda veri tabanının hemen üstündeki boşlukta beyaz yazı ile belirecektir.

FİRMALAR penceresini kapatıp Aymet Ticari Muhasebe programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanıma menü çubuğundan işlem seçerek veya menü kısayol ikonlarına tıklayarak başlayabilirsiniz. Açılan pencerelerde klavyenizin INS tuşu ile kayıt ekleme işlemleri yapılabilir.

İsterseniz tarafımıza bildireceğiniz telefon ve adres bilgileriniz ile uygun vaktinizde uzaktan bağlantı veya yerinizde tanıtım yapabiliriz.

Müşterilerimize Aymet programlarının tanıtımı ve kullanımı hususunda ücretsiz ve sınırsız (mesai saatleri 09:00-18:00)destek vermekteyiz.
Önemli Notlar: Programa girdiğimizde Kullanıcı Adı, Şifre Kısmına
Kullanıcı Adı:aymet
Şifre :aymet

E-Mail: [email protected] ( ÜCRETSİZ DESTEK VE TANITIM )

başlat > tüm programlar > aymet
ilk olarak yönetici.exe çalıştırlıp kullanıcı adı, şifre girdekten sonra firmalardan yeni firma
oluşturuyoruz.örnek: aymet bilgisayar ltd.şti.
daha sonra aymet.exe çalıştırılıp firmalarda eklediğinizz firmayı seçerek programı çalışır hale getirebilirsiniz. klavyeden "insert" tuşuyla yeni kayıtları açabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin..
www.aymet.com.tr
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2017 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın