Lisans: Demo
Boyut: 33.6 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 14
Dora CRM Emlak Programı Ekran Görüntüsü

Emlak sektörü için üretilen program, emlak ofislerine, toplu konut projeleri yöneten ofislere ve gayrimenkul danışmanlarına kolaylıklar sağlamaktadır. Hizmet verilen bölgenin müşteriye daha iyi tanıtılması, harita üzerindeki yeri, kiralık ve satılık taşınmazların özelliklerinin fotoğraflar ile birlikte gösterilmesi, kısacası emlakçının elinde bulunan tüm bilgilerin bilgisayar ortamında kayıt altına alınmasını ve kolayca takibinin yapılmasını sağlamaktadır. Dora CRM sürekli yenilenmektedir ve bu yenilikler güncellemeler ile yayınlanmaktadır. Güncellemeler, programa giriş sırasında kullanıcıya uyarı vererek otomatik olarak yapılmaktadır. Dora CRM Cloud Computing (Bulut bilişim) altyapısı ile çalışmaktadır. İnternete bağlı olduğunuz heryerden size özel kullanıcı adınız ve şifrenizle programa giriş yapabilir ve bilgilerinizi yönetebilirsiniz. İnternet bağlantı hızınız ne kadar yüksekse, program o kadar hızlı çalışır.

 

Uygulama içi Mesajlaşma

İletişimi koparmayın

Uygulama içi mesajlaşma özelliği sayesinde programa bağlı kullanıcılarınız arasında hızlı şekilde haberleşebilirsiniz.

Otomatik Güncelleme

Güncelleme dertlerinden kurtulun

Program için yayınladığımız güncellemeler siz programa giriş yaptığınızda uyarı olarak karşınıza çıkacaktır. Zahmetsizce en güncel uygulamayı kullanmanızı sağlıyoruz.

Portföy ve Talep Yönetimi

Verilerinizi zahmetsizce yönetin

Uygulamamız portfoy ve taleplerinize eşsiz bir kontrol ve denetim imkanı sunmaktadır. Portföylerinize uygun talepleri veya taleplerinize uygun portföylerinizi akıllı mekanizmalar ile size otomatik sunuyoruz.

Müşteri ve Cari Yönetimi

Verilerinizi zahmetsizce yönetin

Bireysel ya da kurumsal müşterilerinize ait verilerinizi eşsiz bir arayüz ile kontrol etme ve denetleme imkanı sunuyoruz. Akıllı algoritmalar yardımıyla müşterilerinize ait portföy ya da talepleri aynı ekranlar üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz.

Etkinlik ve Ajanda Yönetimi

Randevularınızı kaçırmayın!

Harici bir uygulama kullanmanıza gerek bırakmadan, Dora Crm üzerinden müşterilerinizle olan randevularınızı kaydedebilirsiniz. Uygulamamız size önceden uyarılar vererek randevunuzu kaçırmanızı engelleyecektir. Randevunuz sonrasında gerçekleştirdiğiniz etkinlikleri sisteme kaydedebilir ve bunları portföy arşivinizle eşleştirebilirsiniz.

Promosyon ve Reklam Yönetimi

Müşterilerinize hitap etme şekliniz değişecek!

Medya ajanslarıyla uğraşmanıza gerek kalmadan, programımız üzerindeki bu modül sayesinde, kendinize ait broşürlerinizi hazırlayabilir ve müşteri listenize Toplu Email ya da Toplu SMS yardımıyla ulaşabilirsiniz. Yaptığınız bu işlemler müşteri modülüyle entegre olarak takip edilmekte, hangi müşterinize ne şekilde ulaştığınızı asla kaçırmayacaksınız.

Muhasebe Yönetimi

Kendi ön muhasebenizi tutun!

Muhasebe modülü sayesinde harici bir uygulama kullanmaya gerek kalmadan, üstelik tüm modüllerle entegre şekilde (Portföy, Cari, Müşteri) muhasebe verilerinizi saklayabilirsiniz. Portföyünüz için yaptığınız harcamaları takip edebilir ve bu verileri analiz edebilirsiniz.

Rapor Yönetimi

Verilerinizi zahmetsizce yönetin

Raporlama modülümüz size verileriniz üzerine eşsiz bir analiz imkanı sunmaktadır. Akıllı algoritmalarımız sayesinde zahmetsizce istediğiniz raporları sistem üzerinden alabilirsiniz. Üstelik Microsoft Excel, Microsoft Word entegrasyonlarımız ile verilerinizi bu uygulamalara aktarabilirsiniz. Tüm bu işlemler bir tık uzağınızda!

Önemli Notlar: Ücretsiz sürüm 50 Kayıt ile sınırlandırılmıştır.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2016 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın