Lisans: Deneme
Boyut: 67.8 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows XP/Vista/7/8
ESET Smart Security Ekran Görüntüsü
ESET Smart Security, bulutun gücü ile birden fazla tespit katmanını birleştirerek tehditleri sizden uzak tutar ve çalışırken, oyun oynarken, sosyal ağ sayfalarında gezinirken ve hatta çıkarılabilir medyalar ile veri transferi yaparken sizi en iyi şekilde korur.

Hepsi Bir Arada Çözüm ESET Smart Security 5 antivirus, antispyware, güvenlik duvarı, anti-rootkit ve antispam yetenekleri ile bütünleşen akıllı çok katmanlı koruması sayesinde bilgisayarınızı ya da laptopunuzu güvende tutar.

Yeni Nesil Güvenlik
Yeni nesil güvenlik çözümü bir çok yeni özelliği, kullanım kolaylığı ve iyileştirilmiş tarama teknolojisi sayesinde çevrimiçi yaşamınızı çok daha iyi koruyor.

Korumanızı Arttırıyoruz
Tüm internet tehditlerine karşı sizi savunan ve kişisel bilgilerinizi ve hassas verilerinizi çevrimiçi ya da çevrimdışı koruyan güçlü bir güvenlik çözümü geliştirdik. Bilgisayar güvenliğinizi yeni bir boyuta taşıyın.

Eset Smart Security

ESET Smart Security Özellikleri:


ESET Live Grid (Bulut-tabanlı İtibar)
İnternet tehditlerine ve sosyal medya istismarcılarına karşı gerçek zamanlı koruma sağlar.

Ebeveyn Kontrolü
Önceden tanımlı kategorilerdeki web sitelerini engelleyerek ailenizi zararlı içeriğe karşı korur.

Gelişmiş Aygıt Kontrolü
Çıkarılabilir bellek, CD/DVD gibi tüm aygıtları takılır takılmaz tarar. Aygıtları üretici, boyut ve nitelik gibi özelliklerine göre engelleyebilir.

Gelişmiş HIPS Özelliği
Bu özellik gerçek uzmanlar için. Artık sisteminizin davranışlarını özelleştirebilirsiniz: Kayıt defteri, aktif işlemler ve uygulamalar için kurallar belirleyebilir ve güvenliğinize ince ayar yapabilirsiniz.

Oyun Modu
Oyun oynarken ya da tam ekran uygulamalar çalıştırdığınız sırada açılır pencereler, güncellemeler ve diğer kaynak tüketen uyarıları erteleyerek sistem kaynaklarından tasarruf edin.

Optimize Edilmiş Başlangıç Taraması
Artık virüs imzalarının güncellenmesini beklemeye son - ESET Smart Security 5 açılır açılmaz çalışmaya başlamanızı sağlıyor, üstelik güvenliği tehlikeye atmadan.

Akıllı Tespit
Gelişmiş sezgisel tespit teknolojisi henüz hiç görülmemiş zararlıları bile algılayarak sizi bilinmeyenden korur ve bilgisayarınıza zarar vermeden etkisizleştirir.

Yetenekli Güvenlik Duvarı
Yeni ve geliştirilmiş güvenlik duvarı modülü izinsiz kullanıcıların bilgisayarınıza erişimini engelleyerek kişisel verilerinizi korur.

Geliştirilmiş Antispam
ESET Smart Security ile birlikte gelen antispam modulü en baştan optimize edilerek çok daha yüksek seviyelerde filitreleme yapması sağlandı.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2015 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın