Lisans: Deneme
Boyut: 390.1 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows XP/Vista/7
Jaws - Ekran Okuma Programı Ekran Görüntüsü
Görmeyenlerin Bilgisayarı kullanabilmesini sağlayan en gelişmiş ekran okuyucu programdır. içinde bulunan Optik Karakter Çözümleyicisi (OCR) resimlerin üzerindeki yazıların da algılanabilmesi sağlanmıştır. Görmeyenlerin iş hayatında da iş yolları açan bu programı öğrenebilmek ve destek alabilmek için http://www.brailleteknik.com/egitim.html linkindeki yardım ve anlatımlardan yararlanabilirsiniz.

En önemli yeniliği olan Dokunmatik ekranlara verdiği destek ile; Jaws 15.0 kurulu bir Windows 8 tablet, çok erişilebilir bir şekilde kullanılabiliyor.

Dokunmatik ekranlar için geliştirilen dokunmatik imleç ile; ekran üzerinde doğrudan gezinebilme, parmak hareketleri ile kontroller arasında rahatça dolaşabilme, internet, Windows posta, windows mesajlaşma, windows haberler vb gibi uygulamalarda daha erişilebilir bir windows 8 kullanımı sağlanılabilmektedir.

Jaws 15.0 ile beraber artık Skype programı da tam erişilebilir. Arka planda dahi tüm gönderilen mesajları, anlık mesajlaşma iletilerini, ve Skype durum mesajlarını jaws 15.0 seslendirebiliyor.
Önemli Notlar: 40 dakikalık demo sürümü.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2014 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın