Lisans: Demo
Boyut: 43.6 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Malzeme Yönetimi
Satış ve Dağıtım
Satınalma Yönetimi
Finans Yönetimi
Kalite Kontrol
Talep Yönetimi
Yönetim Analiz Raporları
Müstahsil Yönetimi
Nakliye İşlemleri
Kantar Modülü
Palet Kantar Modülü
El Terminali Yönetimi (Bahçe ,Kalite kontrol,Yükleme,)
Bahçe Takip
Paketleme Modülü
Üretim ve Üretim Maliyetlendirme Yönetimi
Yükleme Modülü
Puantaj yevmiye Modülü
Genel Muhasebe


Malzeme Yönetimi
Firmanız altında şubelerinizi, şubeleriniz altında depolarınızı tanımlayabilir, yetkilendirebilirsiniz. Tüm raporları şube ve depo bazında alarak performans ve verimlilik analizlerinizi yapabilirsiniz.

Satış ve Dağıtım
Satış ve Dağıtım Modülü, satış öncesi aktivitelerinden başlayarak satış, sevkiyat ve faturalamaya kadar devam eden iş süreçlerini yönetir.

Satınalma Yönetimi
Satınalma Yönetimi Modülü, Mevcut pazarların genel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, tedarik ile ilgili yüksek kalite beklentileri doğrultusunda, ileri düzeyde özellikler sunar.

Finans Yönetimi
Finans Yönetim sisteminin temel modülüdür. Mali İşlemler ile ilgili bütün modüller bu modül ile entegre olarak çalışmaktadır. Mali mevzuata ait tüm raporlar ile yönetim karar destek raporlarının birçoğu bu modülden alınmaktadır.

Bu modülde; ortak hesap planı tanımlama, çoklu dövizli işlem yapabilme, konsolide Mizan ve Mali Tablolar oluşturabilme, Muhasebe Fişlerinden bilginin kaynağına ulaşma ve özel kodlara göre raporlama imkanı bulunmaktadır.

CARİ HESAP
Müşteri ve Satıcı bazlı tutarsal raporlamalar bu modülden yapılmaktadır. Cari kartlarda döviz türleri, çek/senet, risk takibi, ödeme planı, müşteri grubu, bölge kodu, açıklama vs. tanımlanabilmektedir.

BANKA
Üst hesaplara konsolide banka işlemlerinin takibi yapılabilmektedir. Banka hareket türleri tanımlanarak, banka işlemlerinin koordinasyonu ve takibi sağlanmakta, çoklu döviz girebilme imkanı ile banka hesaplarındaki farklı dövizler takip edilebilmektedir.

KASA
Çok sayıda kasa kartı tanımlanabilir. Kasa Fişinden Muhasebe, Cari ve Bankaya kayıt girilebilir. Kar Merkezi ile entegre çalışabilir. Kasa bazında onay sistemi mevcuttur.

ÇEK/SENET
Çek/Senet modülü; Giriş, Çıkış, Tahsil/Tediye, İade ve Dekont İşlemlerinden oluşmaktadır. Çek/Senetler vadesindeki tahmini kurlar ile istenilen döviz cinsinden raporlanabilir. Kur farkı işlemleri yapılabilmektedir. Çek/Senet Kartlarında geriye doğru değişiklik yapmak mümkündür

Kalite Kontrol
MACERP Kalite Kontrol Yönetimi Modülü, sipariş bazlı, parti bazlı, miktar ve/veya zaman bazlı kontrol kriterleri sayesinde gerekli ve yeterli kalite kontrolün yapılmasını sağlar.

Talep Yönetimi
Satınalma talebi ile stoklanan (stok kodu olan) veya stoklanmayan (stok kodu olmayan, stok miktarı takip edilmeden doğrudan tüketim olan kabul edilen nesneler) talep edilebilir, her biri için “ne zaman gerektiği” belirtilebilir. Yönetim Analiz Raporları
MACERP ' nin Bütün modülerinin raporlanması ve analiz edilmesini sağlayan modüldür.

Nakliye İşlemleri
Satış ve dağıtım modülü ile entegre çalışmaktadır. yapılan satışların sevkiyat emrine ve ağıtım rotalarına göre hangi araçlarla hangi bölge ve noktalara sevk edileceğini takip eder ve raporlanmasını sağlamaktadır.

El Terminali Yönetimi
MACERP Mobil terminal modülü gelen malzemelerin fatura ,irsaliye, teslimat fişlerini sisteme girişini yapabilir, ayrıca yapılan sevkiyatların doğru bir biçimde yükleme emrine bağlı olarak ürünlerin barkodları okutarak hatasız sevkiyat geçekleştirebilir.

Paketleme Modülü
Üretim modülü ile tümleşik olarak çalışmaktır. üretilen malzemelerin parti,lot,tarihine göre barkodlanması ve depolanması işlemini sağlamaktadır

Üretim ve Üretim Maliyetlendirme Yönetimi
Üretim süreçlerinin etkin takibi için MACERP Üretim Yönetimi Modülü MACERP Üretim Yönetimi Modülü, her tür üretim için gerekli olan üretim gereksinimlerini, beklentilerin ötesinde karşılar. Bu modül ile; özel üretim, siparişe göre üretim, toplu üretim, stoka imalat ve müşterek imalat gibi, farklı üretim hatları için tesis edilmiş olan farklı üretim şekillerinin süreçleri tanımlanıp, planlaması yapılarak denetlenebilir. MACERP Üretim Yönetimi Modülü kullanıcılara, kurumun üretim çizelgesine en uygun olan planlamayı yapma imkanı sunar.

Yükleme Modülü
Yükleme modülü el terminali modülü ile tümleşik çalışmaktadır

Puantaj yevmiye Modülü
PDKS sistemi ile entegre olarak çalışmaktadır, işletme içersinden çalışan personelin yevmiye, mesai çalışmalarını takip edilmesi ve raporlanmasını sağlamaktadır.
Önemli Notlar: Program girişinde şifre yok Enter tuşu ile geçebilirsiniz..
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2017 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın