Lisans: Demo
Boyut: 426 KB
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows XP/7
Virüs Tarama: 0 / 20
Numaratör programı matbaa / basım - yayım sektörüne yeni bir soluk getiriyor. Program sayesinde tanımlı alana istediğiniz kadar numara basabilirsiniz. Böylelikle faturalarınızı ayrı bastırıp, numaralamak için tekrar maşalı makinaya ihtiyacınız olmayacak.
Birden fazla bağımsız numaratör tanımlayabilme Basım alanı üzerinde istediğiniz noktalara birden fazla numaratör tanımlayabilirsiniz. Her bir numaratör birbirinden bağımsız hareket eder. Bir numaratör 000001 'den 999.999'a giderken diğeri 999.999'dan 000001'e doğru baskı yapabilir. Tekrar sayısı size kalmış Aynı numarayı istediğiniz sayıda ardarda tekrarlatabilirsiniz. Böylelikle evrakın orjinalini ayrı, kopyalarını ayrı basmak zahmetinden kurtulmuş olursunuz. Programın içindeki mevcut alıştırmalar sizi döküman hazırlama ve çoğaltma zahmetinden kurtaracaktır. Ama isterseniz sizde yeni dökümanları "kopyala - yapıştır" tekniğiyle alıştırmalarınıza ekleyebilirsiniz. İstediğiniz renk ve fontlarda baskı Numaratörlerin herbirini ayrı renk ve fontlarda tanımlayabilirsiniz. Bir numaratör kırmızı, 12 punto, Times New Roman fontunda baskı yapabilirken, diğer numaratör siyah, 18 punto, Arial fontunda baskı yapabilir. Ve Yeni Versiyonun getirdikleri... Numaratör programı artık çok daha yetenekli. Yeni yeteneklerinden bazıları... Değişken veya sabit Barkod Basabilme Yeni versiyonda artık değişken veya sabit barkod basabilirsiniz. Barkod'un büyüklüğünü de istediğiniz büyüklüğe getirebilir, barkodun altında numaraları gizleyebilir veya görünür yapabilirsiniz. Sabit yazı ekleyebilme İstediğiniz metinsel ifadeleri evrak üzerine yazdırabilirsiniz. Tarih ve saat basabilme Yeni versiyonlar basım anında isterseniz bilgisayarınız sistem tarihini ve saatini dökümanın üzerine bastırabilirsiniz. Ve en önemli özellik: Eş zamanlı baskı Photoshop, CorelDraw gibi tasarım programından JPEG formatında alacağınız tasarım çıktılarınızı Numaratör programına yükleyip, tasarımı ve numaratörleri eş zamanlı olarak bastırabilirsiniz.
Önemli Notlar: http://www.lokomotifyazilim.com/Numarator_v3/Numarator_v3_video.rar adresinden programın videolarını indirip, izleyebilirsiniz.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2014 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın