Lisans: Deneme
Boyut: 0 B
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Microsoft Excel Ekran Görüntüsü

Elektronik Tablolama Programı

Excel, Microsoft Windows ile Apple Macintosh işletim sistemli bilgisayarlarda çalışabilen, elektronik tablolama programıdır. Microsoft Excel içinde birçok formül, meta, işaret sayı, rakam gibi unsurlar bulunur. Bu unsurlar ile birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Önemli Notlar: Office 365 aboneliği ile birlikte gelen Microsoft Excel 2016 yani Excel’in en son sürümüdür. Excel 2016; Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 7 ile uyumludur. Office paketlerinin ve tüm Office 365 abonelik planlarının en yeni sürümlerini yüklemek ve etkinleştirmek için İnternet erişimi gerekir.
Microsoft Excel'in deneme sürümünü indirebilmek için bir ödeme yöntemi belirtmelisiniz. Ödeme yöntemi olarak bir kredi kartı eklediğinizde, kartınıza ufak bir tutar yansıtıldığını görebilirsiniz. Bunu kredi kartı numarasını doğrulamak için yapılır. Yansıtılan tutar geçicidir.
Aboneliğinizin ilk ayı ücretsizdir, ancak ödeme bilgilerini sağlamanız gerekir. Ücretsiz deneme süresinden sonra güncel fiyat (değişebilir) ve ilgili vergiler üzerinden ücretlendirilirsiniz. Ücret ödememek için deneme süresinde aboneliğinizi office.com/MyAccount sayfasından iptal edebilirsiniz.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2017 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın