Microsoft Word indir

3.0 (3 oy)
Lisans: Deneme
Boyut: 109 KB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Microsoft Word Ekran Görüntüsü

Microsoft Offce Word Metin (Yazı) Editörü

Microsoft Word, en tanınmış ve en yaygın kullanılan metin işlemcilerinden biridir. Office 365 indirilerek kullanılabilen Word programına internet bağlantısı olan her yerden erişmeniz mümkün. Hareket halindeyken cep telefonunuzdan veya tabletinizden istediğiniz anda belge görüntüleyin, düzenleyin ve oluşturun. Word mobil uygulamasıyla Office’iniz her yere sizinle birlikte gelir.
Önemli Notlar: Office 365 aboneliği ile birlikte gelen Microsoft Word 2016, Word’ün en son sürümüdür. Word 2016; Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 7 ile uyumludur.
 
Microsoft Word'ün deneme sürümünü indirebilmek için bir ödeme yöntemi belirtmelisiniz. Ödeme yöntemi olarak bir kredi kartı eklediğinizde, kartınıza ufak bir tutar yansıtıldığını görebilirsiniz. Bunu kredi kartı numarasını doğrulamak için yapılır. Yansıtılan tutar geçicidir.
Aboneliğinizin ilk ayı ücretsizdir, ancak ödeme bilgilerini sağlamanız gerekir. Ücretsiz deneme süresinden sonra güncel fiyat (değişebilir) ve ilgili vergiler üzerinden ücretlendirilirsiniz. Ücret ödememek için deneme süresinde aboneliğinizi office.com/MyAccount sayfasından iptal edebilirsiniz.

Microsoft Word Videoları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2017 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın