Lisans: Ücretsiz
Boyut: 41.5 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Pepee İle İlk Oyunum Ekran Görüntüsü

Windows 8 için Pepee İle İlk Oyunum Uygulaması

Pepee ile İlk oyunum ile 3 ayrı Pepee oyunu sizlerle buluşuyor. Düşyeri'nin tüm projeleri ve oyunlarının tamamı uzman pedagog ve eğitim danışmanları tarafından değerlendirilerek, çocuklarımız için özel olarak hazırlanmıştır. Pepee'li her oyun çocuğunuzun iyi vakit geçirmesinin yanında, yaş gruplarına özel olarak tasarlanan çeşitli bilgi ve becerilerin de gelişmesini teşvik eder.

Pepee Yerleştir Oyunu:
Düşyeri Uzman pedagog ve eğitim danışmanlarının özel olarak hazırladığı bu oyun ile çocuğunuz hem harfleri, sayıları, şekilleri, hayvanları, nesneleri pekiştiriyor olacak, hem de el göz koordinasyonu ve parça birleştirme, bütünü görebilme gibi çok özel beceriler ediniyor olacak.

Pepee Boyamam Oyunu:
Pepecilerin en sevdiği etkinliktir boyama. Küçük Pepeciler için Pepee'nin rengarenk dünyasını renksizleştirdik. Çocuğunuz büyük bir keyif ile Pepee'nin dünyasını kendi düşlerine göre rengarenk boyayacak, boyarken de Pepee ile harika vakit geçiriyor olacak.

Pepee Giydirme Oyunu:
Pepee'nin kıyafetlerine tüm çocuklar bayılıyor ve Pepee gardrobundaki tüm kıyafetleri Pepeeciler için günyüzüne çıkarıyor. Çocuğunuz, birbirinden güzel Pepee kıyafetlerini çıplak Pepee'nin üzerine giydirecek, çok eğlenecek.
Önemli Notlar:
Yaş derecelendirmesi: 3+
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2017 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın