Lisans: Deneme
Boyut: 57.2 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows

Pizza Paket Servis Programı, paket servis üzerine çalışan, kebapçılar, pizzacılar, lokanta ve büfe gibi işyerleri için tasarlanmış bir uygulamadır. 

Müşteriniz sistemde kayıtlı telefonlardan aradığı anda ekrana müşteri bilgileri gelir. Sipariş satış ekranından hızlı bir şekilde müşterinin siparişlerini kaydedebilirsiniz. 

İhtiyaca göre 3 yada daha fazla telefon bağlayabilirsiniz.
Pizza takip programı ile beraberinde verdiğimiz CID-PLUS CALLER ID özelliği taşıyan cihazımızla çalışır. Bilgisayarınızda modem olmasına gerek yoktur. Cid-Plus Caller id cihazı bilgisayarınıza dışarıdan takılır ve bağlayacağınız 3 telefon hattı (yada daha fazla isteğe bağlıdır) numara okur ve yazılıma aktarır.

Bu sistemde müşterileriniz sadece çağrı atarak sipariş verebilirler buda müşteri için çok avantajlı bir durumdur hem kod söylemek hem de telefonda kimseyle görüşmek zorunda değildir.
Çağrı geldiği, anda gelen çağrılar kısmında adı telefonu,adresi çıkacaktır , eğer müşterinin borcu varsa buda ekranda size uyarı olarak gözükecektir. Siz yokken sizi arayan hiç bir telefonu atlamaz , tüm telefonlar kayıt altına alınır.

İki tarih arası; Sipariş Verenler, Sipariş Vermeyenler, Depozitosu Olanlar, Satmış Olduğunuz Ürünler, İki Müşteri Numarası Arasında Sorgulama,
kasa , stok ve veresiye takibi programın en belirgin özellikleridir.    

Arayan numarayı göstermek için Cid-Plus CALLERID cihazını kullanır.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2017 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın