Lisans: Deneme
Boyut: 178.2 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
SAHA PLANLAMA Ekran Görüntüsü

Programın ilk kullanımında kullanıcı adı ve şifre admin 'dir

Saha planlama yazılımımız dekorasyon şirketlerinin, saha üzerinde yer planlaması yapan işletmelerin kullanabileceği türde bir yazılımdır.

Öncelikle yeni denilerek görsellerimizi yükleyeceğimiz klasörü belirtmeliyiz. Program belirttiğimiz klasörün içerisindeki resim dosyalarını otomatik görecektir. 
Fotoğraf yolu seçiminin hemen ardından bizden zeminde kullanacağımız görselin ne olduğunu seçmemiz istenecektir. Bu aşamada eğer fotoğraf yoluna zemin görselimizi koymadıysak seçimli içerik boş gelecektir.
zemin için düşündüğümüz dosyayı yükleyip foto yolunu yeniden düzenlediğimizde seçimli kutuda görselimiz belirecektir. Kaydettikten sonra arama kutucuğuna kayıt sırasında girdiğimiz ismi girerek yeni saha planımızı görebiliriz

foto yolu artık bizim çalışma alanımızdır. buraya yüklediğimiz bütün resim dosyaları her kapatıp açmanın ardından seçimli kutulara gelecektir.
Bizim önerimiz buraya yüklediğiniz dosyaların png formatında olması ve arka planının transparan olmasıdır. Böylelikle çok daha başarılı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2017 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın