Süpercan indir

4.0 (368 oy)
Lisans: Deneme
Boyut: 374 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:XP/Vista/7/8
Süpercan Ekran Görüntüsü

Düşman Robotlara Karşı Savaş Başladı. Gezegenimizin geleceği tehlikede, Kötü robotlar bütün ağaçlarımızı kesmek ve doğayı kirletmek için harekete geçtiler. Onlara karşı savaşan Süper Can ve dostları senin desteğine ihtiyaç duyuyor. Bu zorlu görevde yalnız değilsin. Örümcek Adam, Iron Man ve Hulk ihtiyaç duyduğun her an süpercan'ın yanında olacak.

Türkiye’nin ilk süper çocuk kahramanı SüperCan, SüperCan 2’de doğayı kirletmeye çalışan robotlara ve arkasındaki gizli güce karşı amansız bir mücadeleye girişiyor. Bu muhteşem macerada SüperCan’ı yalnız bırakmayan kızkardeşi Canan, ona yardımcı oluyor. SüperCan 2, birbirinden eğlenceli yeni bölümleri ile sizlere muhteşem bir macera sunuyor.

Oyunumuzdaki karakterlerimiz; Süpercan, Canan, Spider Man, Iron Man, Hulk, D.E.V.E, Z.B.D, K.I.V.I, T.I.R.T ve G.B.R. Dünyamızı kurtarmaya hazır mısın? Haydi o zaman Süpercan oyunu sizi bekliyor! Durma hemen Süper Can oyna!

Önemli Notlar: Süpercan oyunu aktivasyonunu yapabilmen için siteye E-Posta adresin ve şifren ile giriş yapman gerekiyor. Oyun aktivasyonunu tamamladığında SüperCan'ın ücretsiz ilk bölümünden sonra yeni maceralarının tamamını oynayabilirsiniz
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2016 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın