UPCleaner indir

4.8 (5 oy)
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1.2 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 18
UPCleaner Ekran Görüntüsü

UPCleaner bilgisayar hızlandırma, performans artırma, gereksiz dosyaları temizleme, taracıyı çevrimiçi tehditlerden koruma ve ağ hız testi hapabilmek gibi özelliklere sahip bir bağlantı güvenliği yazılımıdır. Bilgisayarınızı, sosyal ağlarınızı, kişisel bilgilerinizi ortak ve ev ağı bağlantılarınızı korur; kötü amaçlı yazılımların, dış tehditlerin, casus programların ve diğer tehditlerini bilgisayarınıza ulaşmasına ve kişisel bilgilerinizi ele geçirmesine engel olur.

Önemli Fonksiyonlar:

Bilgisayar hızlandırma: Bilgisayar hızlandırma işlevi ile bağlantı hızınızı ve system performansınızı kapsamlı bir şekilde artrabilirsiniz.

Gereksiz dosyaları temizleme: Akıllı temizleme ile bilgisayarda bulunan gereksiz dosyaları, internet kalıntılarını temizleyebilir ve istenmedik silinmelere karşı koruyabilirsiniz.

Tarıyıcı koruması: Tarayıcı korumasını açarak, üçüncü parti yazılımların tarayıcı ayarlarınızı, anasayfanızı ve arama motorunuzu değiştirmesini engelleyebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Ağ hızı testi: Praktik bir şekilde ağ bağlantı hızınızı test ederek güncel bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Özel Fonksiyon – Masaüstü Kayan Pencere

Kayan pencere, UPCleaner’in masaüstü aracıdır, güzel tasarımıyla size sistemin anlık CPU kullanımını, karşıya yükleme ve karşıdan indirme hızını gösterir. Kullanıcılar ayrıca kendi zevklerine göre Kayan Pencenin görümünü değiştirebilirler.

Kayan Pencere hoş görünümlü küçük bir masaüstü aracıdır, size o an ki CPU kullanımını, anlık karşıya yükleme ve karşıdan yükleme hızını gösterir. Kullanıcılar kendi zevklerine göre Kayan Pencere Tema Merkezi’nden görünümünü değiştirebilir. Bilgisayarın yavaşlaması, CPU kullanımın aşırı artması gibi durumlarda üzerine çift tıklayarak yavaşlamayan neden olan etmenleri ortadan kaldırabilir ve bilgisayar hızını artırabilirsiniz.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2016 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın