Sınırsız Mp3 Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:14.5 MB
Gerekli Sürüm:iOS 4.3 ve üzeri
Geliştirici:ibrahim BALLI
Güncellenme:22.08.2013

iPhone ve iPad için Sınırsız Mp3

Cihazınızın hafızasını müzik ve video dosyalarıyla doldurmanıza gerek kalmayacak. Müzik, video ve radyo ile ilgili sevdiğiniz herşeyi burada bulabileceksiniz. ·

Radyo, yerli müzik, yabancı müzik, ilahiler, dizi müzikleri, klipler, filmlerden kesitler vs. müzik ile ilgili bütün ihtiyaçlarınızın karşılığı burada.

Kotanızı harcamak istemiyorsanız müzikleri indirin veya oluşturduğunuz şarkı listesini arabelleğe alın ve internet bağlantısına ihtiyaç duymadan yolda, işyerinde, evde, arabada istediğiniz heryerde dinleyebilirsiniz.

Müzik veya radyo dinlerken programı açık tutmanıza gerek yok. Siz diğer uygulamarınızı kullanırken veya internette sörf yaparken o arkaplanda çalmaya devam eder. Üstelik arkaplanda kontrol edebilme imkanınız var. Parçalarınızın veya radyoların arasında gezinmek için programı açmanıza gerek yok.

Birçok ses ve video dosyasını aynı anda indirebilirsiniz. Arkaplanda indirme desteği mevcuttur. Ayrıca cihazınız arkaplanda çalışmayı desteklemiyorsa yada indirme işleminiz yarıda kaldı ise programa tekrar girdiğinizde indirmeler kaldığı yerden devam edecektir. Kapasitesi büyük dosyaları durdurup devam edebilme özelliğiyle sadece internet olan yerlerde indirme şansınız var.

Favoriler bölümünde kendinize özel çalma listeleri oluşturun, daha sonra arama yapmadan listelerinizi dinleyin.

Tek tek müzik seçmek istemiyorsanız hazır çalma listeleri arasında arama yaptırıp bunları direkt playere veya favorilere aktarın.

Player bölümüne arama sonuçlarını, favori müziklerinizi, indirdiğiniz mp3'leri veya bilgisayarınızdaki mp3'leri aktarıp dinleyin.

Armalarınıza HD filtresi koyup sadece HD kalitedeki müzik ve videoları görüntüleyin.·

Beğendiniz müzik ve videoların benzerlerini görün.

İndirilenler bölümündeki dahili explorer'i ile kendi klasörlerinizi oluşturun, müzik ve videolarınızı kategorize edin. İstediğiniz klasörde özel arama yaptırıp sonuçları playere ekleyin. Bir klasörü ve alt klasörleri tek tıkla playere aktarın. Klasörlerinizi veya dosyalarınızı taşıma veya kopyalama imkanı. Ayrıca bilgisayarınızdaki müzik ve videoları buraya aktarabilirsiniz veya buradaki müzik ve videoları bilgisayarınıza aktarabilirisiniz.

Müzikleri mp3 olarak veya klip olarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz klipleri isterseniz daha sonra mp3 formatına dönüştürün veya bilgisayarınızdan programa aktardığınız klipleri mp3 formatına dönüştürün.

Radyo bölümünde 400 tane yerel ve ulusal radyo bulunmaktadır. Bunlardan beğendiklerinizi favorilerim listenize ekleyebilirsiniz. Radyolarında mp3'de olduğu gibi arkaplanda dinleme ve kontrol etme imkanı mevcuttur. (radyoların 50 tanesi iphone 3G'lerde çalışmamaktadır.)··

50 milyonu aşkın video dosyası elinizin altında. Arama bölümüne aratmak istediğin videonun adını yazmanız yeter. ·Video kategorilerinden bir kaçı:
Eğlence 
Spor  
Film
Animasyon  
Komedi 
Teknoloji
Oyun tanıtım
Eğitim
Araba
Seyahat
Gezi ve daha fazlası 

KULLANIM HAKKINDA KISA BİLGİ : Mp3'lerin arkaplanda çalması için player sekmesinin, radyoların arkaplanda çalması için radyo dinle sekmesinin açık olması gerekir. Başka bir sekmede iken örneğin arama sekmesi programı kapatır yada kilit ekrana geçerseniz müzik duracaktır. Detaylı bilgiler için blog sayfamızı ziyaret edin.

Eklememizi istediğiniz birşey varsa lütfen yorumlarda belirtin. Program her ay yeni özellikler eklenip güncellenecektir.

İndirdiğiniz müzik ve videoları itunes'ten programlar bölümüne gelerek Müzik Dinle sekmesinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

NOT: Aramalar video paylaşım siteleri üzerinden yapılmaktadır. Bulunan bu videolar mp3 veya mp4 formatına dönüştürülmektedir. Videolar ile ilgili telif hakları video paylaşım sitelerine aittir. Bize ait herhangi bir sunucudan download yapılmamaktadır.

Full sürüme geçişte bir kereye mahsus ücret alınacaktır. Ondan sonra herhangi bir işlem için ücret istenmeyecektir.

Sınırsız Mp3 - QR Kodu

iPhone ve iPad Sınırsız Mp3 QR Kod

Sınırsız Mp3 - Yenilikler

IOS 7 uyumluluk ayarları yapıldı.

iPhone ve iPad için Sınırsız Mp3 Ekran Görüntüleri

Sınırsız Mp3 Resimleri Sınırsız Mp3 Resimleri Sınırsız Mp3 Resimleri Sınırsız Mp3 Resimleri Sınırsız Mp3 Resimleri

iPhone ve iPad için Sınırsız Mp3 Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2014 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın