• 3.2 (73 oy)
 • Grafikler: Yüksek
 • Yaş: 12+
 • Exp. Oranı: Orta
 • Dil: Türkçe
 • Oynanabilirlik: Orta
 • Boyut: -
 • Türü: Savaş / Flash
 • Kategori: MMORPG / Browser
 • Yayımcı: Bigpoint

Drakensang Online Duyurular & Etkinlikler

Big Farm oyunu oynaBig Farm Summoner’s Legion oyunu oynaSummoner’s Legion Drakensang Online oyunu oynaDrakensang Online Mitoloji Online oyunu oynaMitoloji Online Wind of Luck oyunu oynaWind of Luck HEX: Shards of Fate oyunu oynaHEX: Shards of Fate Smash oyunu oynaSmash Kaos Online oyunu oynaKaos Online Neverwinter oyunu oynaNeverwinter Warface oyunu oynaWarface Imperia Online oyunu oynaImperia Online MU Classic oyunu oynaMU Classic Swordsman oyunu oynaSwordsman Anime Pirate oyunu oynaAnime Pirate Bleach Online oyunu oynaBleach Online Might & Magic Heroes Online oyunu oynaMight & Magic Heroes Online Metin2 oyunu oynaMetin2 S.K.I.L.L. Special Force oyunu oynaS.K.I.L.L. Special Force Vast Wars oyunu oynaVast Wars Wartune oyunu oynaWartune
Etiketler: Drakensang Online kayıt ol, Drakensang Online oyna, Drakensang Online video, Drakensang Online üye ol, Drakensang Online nasıl oynanır, Drakensang Online kaydol, Drakensang Online Türkiye, Drakensang Online tr, Drakensang Online rehberi, Drakensang Online genel bilgiler, Drakensang Online bilgi, Drakensang Online resimleri, Drakensang Online trailer

Drakensang efsanesi şimdi online

Geçmişin gölgesinden kurtulup tekrar ortaya çıkan antik yaratıklar dehşet saçıyor, Ander dünyasının ejderhası güç kazanıyor. Büyücü veya savaşçı ol ve insanlığı korumak için bu müthiş epik mücadeleye katıl.

Bu fantezi RPG seni muhteşem bir 3D dünyasına götürecek. Tek başına veya diğer oyuncularla birlikte mücadeleye hazırlan. Bütün gücünü kullanıp Ander dünyasının yaratıklarını mağlup et.

Drakensang Online Drakensang efsanesinin ilk online oyunudur. Kahraman ol ve insanlığı Ander dünyasının tehlikelerinden koru.

Drakensang Online

Drakensang Online için hazırlık yap:

 • Tarayıcında fantastik efektler ve muhteşem 3D grafikler
 • Çok sayıda görev içeren epik bir hikaye
 • Vahşi canavarlarla dolu değişik bölgeler

Drakensang Online'da büyücü veya savaşçı ol, çeşitli yetenekleri öğren, binlerce oyuncuyla birlikte veya onlara karşı oyna.
Çok sayıda silah, zırh ve ihtiyacın olan başka ne varsa yanına alıp mücadeleye atıl.

Kahramanlar

Çember büyücüsü, Ejderha Savaşçısı

Drakensang Online

Canavarlar

Cadılar, Bataklık yaratığı, Küçük ejderha, Nefertari kültistleri, Grimling, Ejderha Yavrusu, Boynuzlu çığırtkan, Yüksek rahibe Khalys

Kişiler

Clara Lectura, Runa Freygard, Alan, Kral Harold

Drakensang Dünyası
Tehlike ve mucizelerle dolu bu mistik dünyada, çoktan unutulmuş antik yaratıklar geçmişin gölgesinden kurtulup tekrar ortaya çıkmaya başlıyorlar. Onlar insanoğlunun hakimiyeti ele geçirmesine tanık oldular, soyları tükenme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı ve kaçmaya zorlandılar. Dünyaları paramparça oldu ve yeni bir imparatorluk doğdu. Ama zaman aslında sonsuza kadar sürmesi beklenen bu düzeni parçaladı. Karanlık bir kült güç kazandı ve insanoğlunun en eski düşmanını salıverdi:

Ejderha. Öfke dolu ejderha iki bin yılı aşkın süreden sonra dünyaya savaş açıyor. Yeni bir çağ başlıyor ve burada insanoğlunun hayatta kalması için savaşacak kahramanlara ihtiyaç var.

Drakensang Online

Grimmagstone
Grimmagstone'a giden yol imparatorluğun kendisinden bile daha eski. İki bin yılı aşkın süre önce imparatorluk kurulurken, ilk çemberin bir büyücüsü burada toprağın derinlerine gömüldü. Burası bugün kutsal bir hac bölgesi.

"Yolu izle. Sonunda seni kaderin bekliyor."

Kingshill
Çok uzun zaman önce, Büyük Komutan Heredur bu tepede bir kale inşa ettirdi. Böylece ölen imparatorlukla bağlarını kopardı ve Duria'nın ilk kralı oldu.

"Hiç kahraman kalmadı mı? Yoksa hepsi Kingshill'in altındaki mezarlarında uyuyor mu?"

Willuxshire

Kingshill'in çevresindeki bölgeye yapılan bir yolculuk yolcuları zamanın gölgesinde çoktan unutulmuş yerlere götürür. Bu bölgeye girmeye cesaret edebilenler çok şey keşfedebilirler.

"Perileri hep kovmaya çalış. Sakın onları kontrol altına almaya çalışma."

Drakensang Online Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Drakensang Online Facebook Duyuruları:

Drakensang Online Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2015 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın