Big Farm oyunu oynaBig Farm Summoner’s Legion oyunu oynaSummoner’s Legion Drakensang Online oyunu oynaDrakensang Online Mitoloji Online oyunu oynaMitoloji Online Wind of Luck oyunu oynaWind of Luck HEX: Shards of Fate oyunu oynaHEX: Shards of Fate Smash oyunu oynaSmash Kaos Online oyunu oynaKaos Online Neverwinter oyunu oynaNeverwinter Warface oyunu oynaWarface Imperia Online oyunu oynaImperia Online MU Classic oyunu oynaMU Classic Swordsman oyunu oynaSwordsman Anime Pirate oyunu oynaAnime Pirate Bleach Online oyunu oynaBleach Online Might & Magic Heroes Online oyunu oynaMight & Magic Heroes Online Metin2 oyunu oynaMetin2 S.K.I.L.L. Special Force oyunu oynaS.K.I.L.L. Special Force Vast Wars oyunu oynaVast Wars Wartune oyunu oynaWartune
Etiketler: Imperia Online kayıt ol, Imperia Online oyna, Imperia Online video, Imperia Online üye ol, Imperia Online nasıl oynanır, Imperia Online kaydol, Imperia Online Türkiye, Imperia Online tr, Imperia Online rehberi, Imperia Online genel bilgiler, Imperia Online bilgi, Imperia Online resimleri, Imperia Online trailer

Imperia Online

Barutun bulunmasından önceki çağları konu alan Imperia Online'da Göçebe ve Imperia olmak üzere iki farklı sınıf bulunuyor. Sınııflara ait genel özelliklerin grafiklere yansıması oyuna ayrı bir hava katarken temel özelliklerde çok büyük farklılıkların bulunmaması sınıf seçiminin kullanıcıya önemli bir avantaj sağlamadığını hissetiriyor. Örneğin yerleşik hayatı benimsemiş olan Imperialıların binaları mimari açıdan daha gelişmiş iken göçebelerin binalarının çok daha basit yapıda olması gibi. 

Oyun barutun bulunmasından önceki dönemde geçtiği için elinizdeki en önemli savaş aletleri kılıç, yay ve mızrak gibi ilkel silahlarken mancınık, trebuchet ve savaş atı düşmana karşı üstün olmanızı sağlayan önemli unsurlar olarak dikkat çekiyor. Imperia Online'a ilk başladığınızda size ne yapmanız gerektiğini anlatan bir rehber eşlik ediyor. Rehberin tavsiyelerini uyguladığınız taktirde hem ödül kazanıyor hem de şehrinizi belirli bir seviyeye kadar geliştirmiş oluyorsunuz. 

 Imperia Online

Oyunda yeni binalar yapmak, binalarınızın seviyesini yükseltmek ve askeri birim üretebilmek için demir, taş gibi madenlerle birlikte çok sayıda oduna ihtiyaç duyacaksınız. Şehrinizdeki insan nüfusunu yüksek tutarak daha çok sayıda maden ve odun toplayabilir böylece daha hızlı gelişebilirsiniz. Üniversite binasından yapacağınız araştırmalar ise yeni binalar ve teknolojiler üretmenizi sağlayacağından hem askeri hem de ekonomik açıdan gelişmenizi kolaylaştıracaktır.

Her imparatorluğun; saldırılabilen, köleleştirebilen ve ilhak edilebilen 19 eyaleti vardır.

Oyuncu yabancı eyaletleri kontrol edemez. Sadece onlara saldırıp kalelerini yıkabilir veya onlara yağma yapıp sivil halkını katledebilir. Araştırmalar ve geri kalan binalara zarar verilemez, başka yere götürülemez. Kendi İmparatorluğunuzun toprakları , İmparatorluk Haritası üzerinde olanlar dışında, Global Harita üzerinde belirli bir düzene göre yerleştirilen noktalar eşit derecede herkes için erişilebilirdir.

Imperia Online

Imperia Online Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Imperia Online Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2015 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın