Imperia Online kayıt ol
Legend of Fighters oyunu oynaLegend of Fighters Aion Online oyunu oynaAion Online Drakensang Online oyunu oynaDrakensang Online Metin2 oyunu oynaMetin2 War Thunder oyunu oynaWar Thunder Uçan Ejder oyunu oynaUçan Ejder Desert Operations oyunu oynaDesert Operations Knight Online World oyunu oynaKnight Online World Peta City oyunu oynaPeta City FireShot oyunu oynaFireShot Legend Online oyunu oynaLegend Online KingsRoad oyunu oynaKingsRoad OGame oyunu oynaOGame MAT Online oyunu oynaMAT Online City of Steam oyunu oynaCity of Steam 5Strike oyunu oyna5Strike Ultimate Naruto oyunu oynaUltimate Naruto Neverwinter oyunu oynaNeverwinter Rail Nation oyunu oynaRail Nation Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Imperia Online kayıt ol, Imperia Online oyna, Imperia Online video, Imperia Online üye ol, Imperia Online nasıl oynanır, Imperia Online kaydol, Imperia Online Türkiye, Imperia Online tr, Imperia Online rehberi, Imperia Online genel bilgiler, Imperia Online bilgi, Imperia Online resimleri, Imperia Online trailer

Imperia Online

Barutun bulunmasından önceki çağları konu alan Imperia Online'da Göçebe ve Imperia olmak üzere iki farklı sınıf bulunuyor. Sınııflar ait genel özelliklerin grafiklere yansıması oyuna ayrı bir hava katarken temel özelliklerde çok büyük farklılıkların bulunmaması sınıf seçiminin kullanıcıya önemli bir avantaj sağlamadığını hissetiriyor. Örneğin yerleşik hayatı benimsemiş olan Imperialıların binaları mimari açıdan daha gelişmiş iken göçebelerin binalarının çok daha basit yapıda olması gibi. 

Oyun barutun bulunmasından önceki dönemde geçtiği için elinizdeki en önemli savaş aletleri kılıç, yay ve mızrak gibi ilkel silahlarken mancınık, trebuchet ve savaş atı düşmana karşı üstün olmanızı sağlayan önemli unsurlar olarak dikkat çekiyor. Imperia Online'a ilk başladığınızda size ne yapmanız gerektiğini anlatan bir rehber eşlik ediyor. Rehberin tavsiyelerini uyguladığınız taktirde hem ödül kazanıyor hem de şehrinizi belirli bir seviyeye kadar geliştirmiş oluyorsunuz. 

 Imperia Online

Oyunda yeni binalar yapmak, binalarınızın seviyesini yükseltmek ve askeri birim üretebilmek için demir, taş gibi madenlerle birlikte çok sayıda oduna ihtiyaç duyacaksınız. Şehrinizdeki insan nüfusunu yüksek tutarak daha çok sayıda maden ve odun toplayabilir böyleye daha hızlı gelişebilirsiniz. Üniversite binasından yapacağınız araştırmalar ise yeni binalar ve teknolojiler üretmenizi sağlayacağından hem askeri hem de ekonomik açıda gelişmenizi kolaylaştıracaktır.

Her imparatorluğun; saldırılabilen, köleliştirebilen ve ilhak edilebilen 19 eyaleti vardır.

Oyuncu yabancı eyaletleri kontrol edemez. Sadece onlara saldırıp kalelerini yıkabilir veya onlara yağma yapıp sivil halkını katledebilir. Araştırmalar ve geri kalan binalara zarar verilemez, başka yere götürülemez. Kendi İmparatorluğunuzun toprakları , İmparatorluk Haritası üzerinde olanlar dışında, Global Harita üzerinde belirli bir düzene göre yerleştirilen noktalar eşit derecede herkes için erişilebilirdir.

Imperia Online

Imperia Online Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Imperia Online Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2014 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın