Orkun Online kayıt ol
Warface oyunu oynaWarface Summoner’s Legion oyunu oynaSummoner’s Legion Drakensang Online oyunu oynaDrakensang Online Mitoloji Online oyunu oynaMitoloji Online HEX: Shards of Fate oyunu oynaHEX: Shards of Fate Big Farm oyunu oynaBig Farm Wind of Luck oyunu oynaWind of Luck Kaos Online oyunu oynaKaos Online Neverwinter oyunu oynaNeverwinter Imperia Online oyunu oynaImperia Online MU Classic oyunu oynaMU Classic Swordsman oyunu oynaSwordsman Bleach Online oyunu oynaBleach Online Anime Pirate oyunu oynaAnime Pirate Smash oyunu oynaSmash Might & Magic Heroes Online oyunu oynaMight & Magic Heroes Online Metin2 oyunu oynaMetin2 S.K.I.L.L. Special Force oyunu oynaS.K.I.L.L. Special Force Vast Wars oyunu oynaVast Wars Wartune oyunu oynaWartune
Etiketler: Orkun Online kayıt ol, Orkun Online oyna, Orkun Online video, Orkun Online üye ol, Orkun Online nasıl oynanır, Orkun Online kaydol, Orkun Online Türkiye, Orkun Online tr, Orkun Online rehberi, Orkun Online genel bilgiler, Orkun Online bilgi, Orkun Online resimleri, Orkun Online trailer
Orkun Online Pollen Games tarafından yayınlanan 2 boyutlu grafiklere sahip tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur. Tamamen Türkçe arayüze sahip olan Orkun Online geniş haritaları ve gelişmiş görev sistemiyle dikkat çekiyor. Oyuna başlarken rahip, savaşçı ve büyücü sınıflarından birtanesini seçiyor ve oynamak istediğiniz karakteri belirliyorsunuz. Oyundaki rehber sistemi sayesinde hangi işlemleri nereden ve nasıl yapacağınızı öğrenirken verilen görevleri yerine getirerek hem tecrübe puanı hem de karakterinizi için özel eşyalar kazanabiliyorsunuz. Hediyeleri oldukça cömert olan bu görevler sayesinde 41.seviyeye kadar hızlı ve kolay bir şekilde gelmeniz mümkün.
 
Orkun Online
 
Binek ve oto navigasyon sisteminin yer aldığı Orkun Online'da sahip olduğunuz binekleri bir çok yönden geliştirebiliyor ve savaşlarda hem savunma, hem saldırı hem de hızınızı arttıran bir araç olarak kullanabiliyorsunuz. Oto navigasyon özelliği sayesinde ise oyun içerisinde NPC ve mob arama derdinden kurtularak tek tuşla belirtilen noktaya hızlıca gitmeniz mümkün.
 
Orkun Online
 
Haftalık ve günlük savaşların yanı sıra çeşitli zamanlarda otomatik etkinliklerin yapıldığı oyunda karşınıza çıkan bossları yok ederek değerli hediyeler kazanabiliyorsunuz. Oyunda 3 farklı para birimi var, bunlardan ilki Altın ve nakit olarak (TL) ile alınır. ikincisi gümüş yaratıklardan, bosslardan ve eşyaları npc lere satarak elde edilen oyun içi paradır. Üçüncü ve son para birimi ise kredidir, krediler sadece oyun içi bazı etkinliklerde kullanılır ve hem altınla satın alınabilir hem de etkinliklere katılarak elde edilebilir.
Orkun Online Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Orkun Online Facebook Duyuruları:

Orkun Online Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2015 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın