Orkun Online kayıt ol
Wind of Luck oyunu oynaWind of Luck Infinite Crisis oyunu oynaInfinite Crisis League of Legends (LOL) oyunu oynaLeague of Legends (LOL) Neverwinter oyunu oynaNeverwinter Forsaken World oyunu oynaForsaken World Star Trek Online oyunu oynaStar Trek Online Might & Magic Heroes Online oyunu oynaMight & Magic Heroes Online Top Eleven oyunu oynaTop Eleven Call of Alliance oyunu oynaCall of Alliance Metin2 oyunu oynaMetin2 Empire Universe oyunu oynaEmpire Universe Monkey King oyunu oynaMonkey King Anime Pirate oyunu oynaAnime Pirate Sparta oyunu oynaSparta Bombom oyunu oynaBombom S.K.I.L.L. Special Force oyunu oynaS.K.I.L.L. Special Force Warlord Saga oyunu oynaWarlord Saga Kaos Online oyunu oynaKaos Online Wartune oyunu oynaWartune Drakensang Online oyunu oynaDrakensang Online
Etiketler: Orkun Online kayıt ol, Orkun Online oyna, Orkun Online video, Orkun Online üye ol, Orkun Online nasıl oynanır, Orkun Online kaydol, Orkun Online Türkiye, Orkun Online tr, Orkun Online rehberi, Orkun Online genel bilgiler, Orkun Online bilgi, Orkun Online resimleri, Orkun Online trailer
Orkun Online Pollen Games tarafından yayınlanan 2 boyutlu grafiklere sahip tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur. Tamamen Türkçe arayüze sahip olan Orkun Online geniş haritaları ve gelişmiş görev sistemiyle dikkat çekiyor. Oyuna başlarken rahip, savaşçı ve büyücü sınıflarından birtanesini seçiyor ve oynamak istediğiniz karakteri belirliyorsunuz. Oyundaki rehber sistemi sayesinde hangi işlemleri nereden ve nasıl yapacağınızı öğrenirken verilen görevleri yerine getirerek hem tecrübe puanı hem de karakterinizi için özel eşyalar kazanabiliyorsunuz. Hediyeleri oldukça cömert olan bu görevler sayesinde 41.seviyeye kadar hızlı ve kolay bir şekilde gelmeniz mümkün.
 
Orkun Online
 
Binek ve oto navigasyon sisteminin yer aldığı Orkun Online'da sahip olduğunuz binekleri bir çok yönden geliştirebiliyor ve savaşlarda hem savunma, hem saldırı hem de hızınızı arttıran bir araç olarak kullanabiliyorsunuz. Oto navigasyon özelliği sayesinde ise oyun içerisinde NPC ve mob arama derdinden kurtularak tek tuşla belirtilen noktaya hızlıca gitmeniz mümkün.
 
Orkun Online
 
Haftalık ve günlük savaşların yanı sıra çeşitli zamanlarda otomatik etkinliklerin yapıldığı oyunda karşınıza çıkan bossları yok ederek değerli hediyeler kazanabiliyorsunuz. Oyunda 3 farklı para birimi var, bunlardan ilki Altın ve nakit olarak (TL) ile alınır. ikincisi gümüş yaratıklardan, bosslardan ve eşyaları npc lere satarak elde edilen oyun içi paradır. Üçüncü ve son para birimi ise kredidir, krediler sadece oyun içi bazı etkinliklerde kullanılır ve hem altınla satın alınabilir hem de etkinliklere katılarak elde edilebilir.
Orkun Online Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Orkun Online Facebook Duyuruları:

Orkun Online Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2014 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın