30 Gün Abs Egzersiz Eğitimi Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:RFit Apps
Güncellenme:13.10.2022

Android için 30 Gün Abs Egzersiz Eğitimi

Bizim bu abs egzersizle, fitness rutinlerini takip ederek 30 gün içinde altı paket abs almakla kendinizle yarışın! Bizim 30 gün Abs Egzersiz Mücadelesini indirin ve odak eğitimiyle 30 gün sonra 6 paket vücuda sahip olmak için izlemeniz gereken tüm talimatları alın. Biz iyi biliyoruz ve, size verdiğimiz egzersiz takvimi ve fitness rutinleri vasıtasıyla abs uygulamasını başarıyla yapabileceğinizden eminiz. Böylece, hiçbir bahaneye gerek yok. Bizim uygulamayı indirin ve her zaman istediğiniz altı paket abs almakla tüm egzersizleri yapmaya başlayabilirsiniz!

Biliyoruz ki, özel bir fitness eğitmeni adeta pahalı oluyor ve herkesin spor salonuna gitmek için zamanı olmayabilir. 30 Gün Abs Egzersiz evde 30 gün içinde hızlı egzersiz sonuçları elde etmek için mücadele zamanı size rehberlik edecek. Abs egzersiz vücutlarının belirli bir kısmı eğitime odaklanmak için kullanılır olmayan insanlar için zor olabilir. Sizin sonuçlarda her zaman altı paketi elde edeerken ne yapacağınızı bilmeniz için sizlere, renkli görüntülerle net talimatlar sunuyoruz. Yapmanız gereken tek şey her gün sizin için ayarlanmış özel abs egzersizleri ile egzersiz takvimini takip etmenizdir.

Biz de farkındayız ki, yanınızda bir kişisel fitness eğitmeni olmadan kendi kendinize disiplin zor olabilir. Bizim de, abs uygulamasında başarılı olmanızda, günlük spor rutinleri yapmak için motive etmek amaçıyla hatırlatma nedenimiz budur. Ayrıca arkadaşlarınızı davet ederek birlikte abs egzersizleri yapabilirsiniz. Bu şekilde maksimum sonuç almak için her gün abs eğitim rutini için birbirlerinize hatırlatabilirsiniz.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
30 Gün Abs Egzersiz uygulamada VURGULANAN ÖZELLİKLER:
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

o Bizim uygulamamız büyük bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve kullanımı çok kolaydır.
o Biz 30 gün boyunca net bir hedef belirlemekte size yardımcı oluyoruz: vücudunuzu şekillendirmek için bizden altı abs paketi alın.
o Bizim özel egzersiz kılavuzu basit bir şekilde hedefe ulaşmanız için size yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken tek şey her gün abs eğitim talimatlarını uygulamanızdır.
o Maksimum sonuç almanızdan emin olmanız için renkli görüntüler ile adım talimatları tamamlayın ve tüm fitness rutinleri ve abs egzersizlerini takip edin.
o Günlük egzersiz yapmalı olduğunuzu size bildirmesi için gün içinde hızlı şekilde hatırlatmalar ayarlayın.
o Eğer vücuttan yağ kaybetmek ve egzersiz sonuçlarının maksimum yardımcı olmasını istiyorsanız bu sağlık ipuçlarını alın.
o Bu ipuçlarını en sevdiğiniz sosyal ağ üzerinde paylaşın: Facebook, Whatsapp, ya da diğer sosyal ağ uygulamalarında, ipuçları herkesin yararına ola bilecek şekilde yerleştirin.
o En sevdiğiniz sosyal ağ uygulamaları üzerinde arkadaşlarınız ve aileniz için egzersiz durumunuzu paylaşın.
o Bu abs eğitimi birlikte yapmanız için arkadaşlarınızı davet edin. Sosyal destek büyük bir motivasyon vericek ve hatta 6 abs paketi almak için sizi daha kararlı yapacak.

30 Gün Abs Egzersiz Eğitimi - QR Kodu

Android 30 Gün Abs Egzersiz Eğitimi QR Kod

Android için 30 Gün Abs Egzersiz Eğitimi Ekran Görüntüleri

30 Gün Abs Egzersiz Eğitimi Resimleri 30 Gün Abs Egzersiz Eğitimi Resimleri 30 Gün Abs Egzersiz Eğitimi Resimleri 30 Gün Abs Egzersiz Eğitimi Resimleri 30 Gün Abs Egzersiz Eğitimi Resimleri 30 Gün Abs Egzersiz Eğitimi Resimleri

Android için 30 Gün Abs Egzersiz Eğitimi Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın