Age of Magic Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:158 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.4 ve üzeri
Geliştirici:Playkot LTD
Güncellenme:14.12.2020

Android için Age of Magic

Dünyanın kaderine yönelik savaşta Gerçek Sihirbazların destansı mücadelesine katılın. Efsanevi kahramanları toplayıp geliştirerek büyüleyici arenalarda hızlı savaşlarda onları kullanın. Koboldlar, Elfler, Şeytanlar, Öfkeli Rakun büyücüler, Ejdersoyları, Ra'Archneler, Bataklık Cadıları - düzinelerce karakter sizi bekliyor!
Boşlukta sürüklenen dünyanın kalıntıları üzerine Karanlık çöküyor. Her geçen gece, gökyüzünün ışıklarından birisi daha Lejyon'un durdurulamaz şeytanları tarafından yok edilerek söndürülüyor. Nitekim hala umut var. Kehanete göre Gerçek Büyücülerden biri Kara Kule'yi bulacak ve evrenin hakimiyetini ele geçirecek. Her şeyi değiştirebilecek güç. O seçilmiş kişi siz olabilir misiniz?
=Age of Magic ÖZELLİKLERİ=
o SEFER MODLARI. Age of Magic dünyasını ışığın ve karanlığın güçleriyle yolculuk ederek karış karış arayın. Efsanevi kahramanlarla buluşun, hayal edilemez düşmanlarla destansı savaşlarda mücadele edin. Gerçek Büyücü Roland'ın ve onun Kara Kule görevinin öyküsünü öğrenin. Karanlığa adım atın ve amacına ulaşana kadar durmayacak olan Taş Katili Sharazar ile tanışın.
o PVP. Nihai kahraman grubunuzu bir araya toplayın ve her gün PvP Arena'da diğer oyunculara meydan okuyun. Hepsi bu değil! Her hafta 24-saatlik bir turnuvada yer alın. Savaşarak zirveye çıkın, şöhret ve destansı ödüller kazanın! En cesur savaşçı her şeyi alır!
o EFSANEVİ KAHRAMANLAR. 50'den fazla destansı kahraman toplayın, seviyelerini arttırın, onları güçlü silah ve zırhlarla donatın, yeteneklerini ve enderliklerini geliştirin. Farklı stratejiler deneyin, dünyadaki en güçlü grubu kurmak için eşsiz kahraman birleşiminizi oluşturun!
o HIZLI SAVAŞLAR. Görsellerin büyüleyici ve vereceğiniz kararların son derece önemli olduğu nefes kesici arenalardaki tur-temelli destansı savaşlarda hızlı ve taktiksel bir şekilde savaşçı grubunuzu kullanın!
o VE DAHA BİRÇOK MOD. Korkuların Mezarı eşsiz ödülleri koruyan güçlü düşmanlarla, özel yetenekleri olan sinsi karakterlerle temalı etkinliklerle ve gücünüzü sınayacak pek çok zorlukla savaşırken sınırlarınızı zorlayacak!

Age of Magic - QR Kodu

Android Age of Magic QR Kod

Android için Age of Magic Ekran Görüntüleri

Age of Magic Resimleri Age of Magic Resimleri

Android için Age of Magic Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın