Android Wear - Smartwatch Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Google LLC
Güncellenme:11.12.2020

Android için Android Wear - Smartwatch

Android Wear smartwatch'ınızı Android telefonunuza bağlamak için bu uygulamayı indirin. Android Wear, size izin veren saatler:
- Kimin çağrısı, SMS ve mesajlar gibi önemli bilgileri ve favori uygulamalarınızdaki uyarıları kontrol edin. Saatinizden hemen konuşabilir veya hızlı bir yanıt çizebilirsiniz.
- Favori koşu ve fitness uygulamalarınızdan dahili bir fitness izleme ve koçluk alın: Endomondo, Google Fit, Runkeeper, Strava ve daha fazlası. Bisikletinizi yürürken, koşarken veya bisiklet sürerken adımlarınızı, mesafenizi ve kaloriyi takip edin. Ve hatta kalp atış hızınızı ölçün.
- Google'dan akıllıca yardım alarak zamandan kazanın. Bir sonraki randevunuz, mevcut trafik koşullarınız, uçuş durumunuz, restoran rezervasyonunuz ve daha fazlası hakkında Google Asistan'dan hatırlatıcı anlatın. İstediğiniz herhangi bir soruyu sormak için "Ok Google" ı konuşun.
- Tutkularınızı Google Haritalar, Foursquare, Google Play Müzik, Shazam, WhatsApp ve daha binlerce favori Android uygulaması ile takip edin.
- Stilinizi ASUS ZenWatch, Huawei Watch, LG Watch Urbane, Moto 360, Samsung Gear Live, Sony SmartWatch 3 ve benzeri saatler ile ifade edin. Android Wear'dan binlerce saat yüzünü seçin.

Android Wear - Smartwatch - QR Kodu

Android Android Wear - Smartwatch QR Kod

Android için Android Wear - Smartwatch Ekran Görüntüleri

Android Wear - Smartwatch Resimleri Android Wear - Smartwatch Resimleri Android Wear - Smartwatch Resimleri Android Wear - Smartwatch Resimleri Android Wear - Smartwatch Resimleri Android Wear - Smartwatch Resimleri

Android için Android Wear - Smartwatch Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın