Bedava E-posta Mail.Ru'den Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Mail.Ru Group
Güncellenme:23.10.2023

Android için Bedava E-posta Mail.Ru'den

Akıllı telefon Android için uygun posta.

Birkaç Hotmail, Outlook, Gmail, Yahoo Mail, Yandex, Mail.Ru, Mynet, AOL (ile IMAP, POP3 e-posta hesabı) posta kutuları ile eş zamanlı çalışma için basit ve hızlı uygulama. Mesajları, paylaşın fotoğraf ve belgeleri almak ve göndermek. Anında yeni mesajlar hakkında haberdar. Zaman, klasörleri ve push-bildirim almak istediğiniz hizmetleri ayarlayın. Kişisel spam filtresi can sıkıcı postalar sizi koruyacaktır.? ? ? E-POSTA HİZMETLERİ:? ? ?
-- Microsoft (Hotmail, Outlook, MSN Live, Office 365, Exchange)
-- GoogleMail (Gmail, Google Apps)
-- Yandex
-- Mail.Ru
-- Yahoo Mail (ymail)
-- AOL
-- Mynet Mail
-- GMX
-- Bedas.com.tr
-- Apple (iCloud email, mac.com)? ? ? ÖZELLİKLER:? ? ?
-- Birden fazla hesap desteği. Lütfen kutuları tüm ekleyin ve kolayca aralarında geçiş. Şimdi, iş ve özel e-posta arasında geçiş tek bir posta kutusu içinde klasörler arasında kadar basittir.
-- Tam senkronizasyon. Bu bir bilgisayar ya da, okumak mobil bayraklı, veya taşınmış mesajlardan önemli değil. Tüm değişiklikler sunucuda kaydedilir ve cihazlar arasında senkronize edilir.
-- Tüm yazışmalar arayın. Hızlı posta kutusunda bir e-posta bulmak için arama motoru kullanın.
-- Yeni e-postalar için-bildirimleri itin. Android cihazı ağa bağlı ise neredeyse anında yeni bir mesaj haberdar edilecektir.
-- Filtreleme bildirimleri. Bildirim almak hizmetleri, klasörleri seçin veya önemli olan sadece bu uyarıları almak için kişisel bir filtre oluşturmak için bir zaman ayarlayın!
-- E-postaları önbelleğe alma. Eposta, telefon belleğinde kayıtlı ve bir ağ bağlantısı olmadan kullanılabilir vardır. Gelen kutusu okuyun ve kırsal, örneğin, ya da nakliye sırasında ekleri görüntüleyebilirsiniz.
-- Kişisel spam filtresi. Kupon posta listesi sıkıldınız mı? Eğer daha fazla kullanmadığınız hizmetlerden eposta? Dokunun Spam ve gönderenden gelen tüm sonraki harfler otomatik olarak uygun klasöre gönderilecektir. Sizin için sadece önemli mesajları oku.
-- Görseller. Daha kolay ve aliciya fotoğrafları ile uygulamalar arasında gezinmek için daha uygun.


-- E-posta Başlıkları. Tüm e-posta görüşmelerinizi tek bir ekranda görüntüleyin, tıpkı web sürümünde yaptığınız gibi.

? ? ? ? ?
Eğer geliştiriciler Google.Play içinde yorumlara cevap değil biliyor muydunuz? Bu nedenle, herhangi bir istek, öneri ve yorumlar, uygulama veya email [email protected] olarak "Geri Bildirim" ile gönderin. Bu durumda, biz hızlı bir şekilde cevap ve en kısa zamanda sorunu çözecektir.? ? ? ? ?
Uygulama test edilmiş ve Android sürümü 4.0 ve üstü ile uyumlu değil. Özellikle dikkat Android 4.4 ve Android 5 Lollipop ile cihazlarda kararlılık ve performans ödenir.

App ayrıca aşağıdaki cihazlarda kontrol edildikten: Samsung Galaxy Series, HTC One, Sony Xperia Series.

Bedava E-posta Mail.Ru'den - QR Kodu

Android Bedava E-posta Mail.Ru'den QR Kod

Android için Bedava E-posta Mail.Ru'den Ekran Görüntüleri

Bedava E-posta Mail.Ru'den Resimleri Bedava E-posta Mail.Ru'den Resimleri Bedava E-posta Mail.Ru'den Resimleri Bedava E-posta Mail.Ru'den Resimleri Bedava E-posta Mail.Ru'den Resimleri Bedava E-posta Mail.Ru'den Resimleri

Android için Bedava E-posta Mail.Ru'den Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın
Biltek Tasarım