Benim Konuşan Köpek Leydi Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Peaksel Games
Güncellenme:11.09.2023

Android için Benim Konuşan Köpek Leydi

Çocuklarınız çocuk köpek oyunları gibi oyunları seviyor mu? Bir konuşan köpek sanal hayvan alarak gerçek bir evcil hayvan için hazır olup olmadıklarını kontrol etmelisiniz. Böylece Benim Konuşan Köpek Leydioyunu benzeri hayvan oyunları ile çocuğunuzun sabır ve bakım becerilerini test edip sanal hayvan yerine gerçek ve sevimli yavru köpek almaya hazırlar mı görebilirsiniz. Bu çocuk hayvan oyunu indirin ve eğlenin!

LEYDI, YENI FAVORI SANAL HAYVAN ALIN!

Bu konuşan köpek sanal hayvan ile yaşadığınız karmaşaları ve gece inlemelerini unutabilirsiniz. Benim Konuşan Köpek Leydiindirerek, Leydi adında bir sevimli yavru köpek ile konuşan köpek oyunları oynamak mümkün olacak. Bu sanal hayvan oyunları ve konuşan hayvanlar zekâ ve eğlenceyi birleştirerir ve çocuk hayvan oyunlar tüm yaş çocuklar için uygundur (enne babalar da bayılacak bu oyunlara!) Çocuklar için konuşan köpek oyunları çok eğlencelidir, öyleyse neden bu konuşan köpek oyununabir şans vermiyorsunuz? Bir yavru köpek alıp ona güzel bir konuşan köpek olarak büyümesini izleyin! Kesinlikle bu sanal hayvan ile çok iyi vakit geçiereksiniz!

TÜM SEÇENEKLERİ KEŞFEDİN

Sanal hayvan için en sevdiğiniz kıyafeti seçin ve yavru köpek istediğiniz gibi görünsün. Odaya başka giysi, mobilya ve her şeyi değiştirebilir. Ayrıca konuşan yavru köpek için sevdiğiniz bir ad belirleyin ve konuşan köpek bir yetişkin olana kadar ona bakın.

BENIM KONUŞAN KÖPEK LEYDI - ÖZELLİKLERİ

? Leydi ile konuşun ve söylediğiniz herşeyi komik bir sesle tekrarlasın
? Oynamak için askı düğmesine dokunun giydirme oyunlari
? Makyaj oyunları oynamak için banyoda ayna tıklayın
? Leydi sihirli kemikleri yesin ve olacakları görün
? Leydi'nin dişlerini fırçalamak için lavaboya dokunun
? sanal hayvan ile mini oyunlar oynayın ve en beğendiğinizi seçin
? Mobilya, ev aletleri ve arka fonu değiştirmek için koltuk düğmesine dokunun
? O yavru köpek yetişkin bir konuşan köpek olarak büyürken sanal hayvanınızın yanında olun
? Oyunda size yardımcı olacak iksirleri almak için para toplayın

SANAL HAYVANINIZIN BAKIMI

Leydi'yi kabul ettiğinizde o bakıma muhtaç sevimli bir yavru köpek olacaktır sadece. Tıpkı konuşan köpek Charlie, konuşan kedi ve diğer konuşan hayvanlar gibi büyüyüp güzel bir köpek sanal hayvan olabilmesi için ona yemek yedirip konuşan köpek ile çocuk hayvan oyunları oynamaknız gerek. Ayrıca Leydi ile mini çocuk köpek oyunları oynayıp kişisel puanı ayarlayabilirsiniz.Enerji seviyelerine dikkat edin çünkü sanal hayvan bütün gün oynayabilmek için uykuya gereksinim duyar.

Kızlar ve erkekler için köpek oyunları ve konuşan hayvanlar herkes için çok eğlenceli olabilir ve bir çocuğun kahkahasını dinlemekten güzel bir şey yoktur. Bu konuşan köpek sanal hayvan ile çocuğunuz yaşayan bir varlığa bakmayı öğrenirken mutlu olacak. Bu, almak istedikleri gerçek yavru köpek için iyi bir alıştırma olacaktır. Köpekler insanların en iyi arkadaşlarıdır ve bu konuşan köpek söylediğiniz herşeyi tekrarladığı için sanki kendinizi dinler gibi olursunuz. Benim Konuşan Köpek Leydi indirin ve kaç yaşındaolursanız olun çocuk köpek oyunları tadını çıkarın!

Benim Konuşan Köpek Leydi - QR Kodu

Android Benim Konuşan Köpek Leydi QR Kod

Android için Benim Konuşan Köpek Leydi Ekran Görüntüleri

Benim Konuşan Köpek Leydi Resimleri Benim Konuşan Köpek Leydi Resimleri Benim Konuşan Köpek Leydi Resimleri Benim Konuşan Köpek Leydi Resimleri Benim Konuşan Köpek Leydi Resimleri Benim Konuşan Köpek Leydi Resimleri

Android için Benim Konuşan Köpek Leydi Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın