Benim Konuşan Tom'um 2 Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Outfit7 Limited
Güncellenme:04.01.2023

Android için Benim Konuşan Tom'um 2

Yeni en iyi arkadaşın burada! Yeni harika oyununda Konuşan Tom'la oyna ve hayatının macerasına atıl!

Aynen önceden olduğu gibi yavru Tom'u sahipleniyor ve sanal kedin olarak ona bakıp mutlu ve sağlıklı bir şekilde yetişmesine yardım ediyorsun. Ama şimdi oynayabileceğin yeni mini oyunlar, yeni yiyecekler, yeni giysiler ve yeni eşyalar var.

Dahası da var! Tom'la oynamak şimdi hiç olmadığı kadar eğlenceli. Artık onu alıp etrafta hareket ettirebilir, döndürebilir, düşürebilir, fırlatabilir ve hatta onu tuvalete, banyoya, yatağa ve uçağına koyabilirsin.

Bir dakika... az önce UÇAĞI mı dedik?

Evet, Tom'un artık kendi uçağı var. Giyebileceği ve evini dekore edebileceği yeni ve müthiş ögelerle birlikte yeni yiyecekler ve evcil hayvanlar bulabileceği heyecan verici, yeni dünyalara Uçağıyla uçabilir.

Ne? Tom'un kendi EVCİL HAYVANLARI mı var!?

Evet! Tom'un evcil hayvanları neredeyse kendisi kadar şirin ve eğlenceli. Evcil hayvanla da etkileşime geçebilir veya Tom ve evcil hayvanı birbiriyle etkileşime girerken gülebilirsin. Kilidi açılacak beş evcil hayvan var. Hepsini bulabilir misin?

Haa, OYUNCAKLARIN hepsinden bahsetmiş miydik?

Tom'un şimdi müthiş oyuncaklarla dolu bir kutusu var: salıncak, basket topu, trampolin ve kum torbası. Tom hepsiyle de oynamaya bayılıyor. Ama oynamayı abartma, yoksa Tom'un bir yerleri uf olabilir...

UF OLMAK da ne?

Tom öncekinden daha fazla bakıma ihtiyaç duyuyor: bazen küçük bir hastalık geçirebilir veya bir yerlerini acıtabilir. Oyy, bu küçük zavallı şey, hıçkırık tuttuğunda veya burnu aktığında iyileşmek için senin yardımına ihtiyaç duyar. Neyse ki banyosunda hızlı ve kolay tedavilerle dolu bir ecza dolabı var!

Son olarak, mini oyun düşkünleri için aksiyon oyunlarından yapboz oyunlarına uzanan, arasından tercih yapabilecekleri bir sürü mini oyun var. Dahası, ilk olarak Tom'un çok oyunculu bir mini oyunu var! Uzay İzleri'nde arkadaşlarını geçebilecek misin?

Benim Konuşan Tom'um 2, aile dostu ve eğlenceli bir oyun. Şimdi indir ve Tom'un dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayranına sen de katıl!

Benim Konuşan Tom'um 2 - QR Kodu

Android Benim Konuşan Tom'um 2 QR Kod

Android için Benim Konuşan Tom'um 2 Ekran Görüntüleri

Benim Konuşan Tom'um 2 Resimleri Benim Konuşan Tom'um 2 Resimleri Benim Konuşan Tom'um 2 Resimleri Benim Konuşan Tom'um 2 Resimleri Benim Konuşan Tom'um 2 Resimleri Benim Konuşan Tom'um 2 Resimleri

Android için Benim Konuşan Tom'um 2 Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın