BiP Meet - Video Konferans Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:BiP A.S
Güncellenme:01.01.1970

Android için BiP Meet - Video Konferans

BiP Meet ile video konferans yapmak son derece güvenli, kesintisiz ve kolay! BiP Meet'te bir video konferans uygulamasında görmek istediğiniz birçok özellik sizleri bekliyor! Kişiye özel oda ile güvenli toplantı yapabileceğiniz online toplantı uygulaması BiP Meet ile toplantı daveti yollama, katılımcıları sessize alma ya da toplantıdan çıkarma, toplantı daveti yollama, web üzerinden ekran paylaşımı, yalnızca ses modu gibi birçok özelliği kullanabilirsiniz. Güvenli online toplantı yapabileceğiniz BiP Meet uygulamasını keşfetmek için hemen uygulamayı indirebilirsiniz. Üstelik lansmana özel olarak ayda 50 görüntülü konferans ücretsiz!

Video Konferans Uygulaması BiP Meet'in Ön Plana Çıkan Özellikleri

- Görüntülü konferans uygulamasını kolay, kesintisiz ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.
- BiP Meet üyeliği olmayan kişileri toplantıya davet edebilirsiniz.
- Daha güvenli bir online konferans görüşmesi için toplantı şifresi belirleyebilirsiniz.
- Görüntülü konferans sırasında kamera ve ses ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz.
- Ücretsiz video konferans için ayda 50 adet olmak üzere BiP Meet video konferans ürününün ücretsiz paketinden yararlanabilirsiniz.
- BiP Meet ile yapacağınız online konferans görüşmesinde katılımcıları toplantıdan çıkarabilirsiniz.
- Online video konferans uygulaması BiP Meet'te dilediğiniz anlarda ''Yalnızca ses'' modunu veri tüketimini azaltmak için kullanabilirsiniz.
- Web üzerinden paylaşılan ekranları görebilirsiniz.
- Özel oda ile güvenli online konferans yapabilirsiniz.

Kısacası video konferans uygulaması BiP Meet güçlü altyapısı ve özellikleri ile sizlere kesintisiz ve güvenli online video konferans deneyimi sunmayı amaç ediniyor.

Video Konferans Uygulaması BiP Meet'e Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Kaydolabilirsiniz

Video konferans uygulamaları arasında yer alan BiP Meet yalnızca bir tık uzağınızda! Hemen hızlı ve kolay bir şekilde BiP Meet uygulamasını indirebilir ve uygulamaya kaydolabilirsiniz. Sade ve basit arayüzü sayesinde hızlıca alışabileceğiniz çoklu görüntülü konferans uygulaması BiP Meet ile online toplantılar yapmaya başlayabilirsiniz.

Görüntülü Konferans Uygulaması BiP Meet'i Güvenle Kullanabilirsiniz

Video konferans uygulamaları arasında yer alan BiP Meet ile Türkiye'nin datası Türkiye'de! Güvenli görüntülü konuşmalar yapabileceğiniz BiP Meet'te dilerseniz video konferanslarınız için şifre oluşturabilir, kişiye özel odalar kullanabilirsiniz. Kısacası online konferanslarda aradığınız güvenli altyapıyı BiP Meet'te bulabilirsiniz!

BiP Meet ile Ayda Ücretsiz 50 Toplantı Yapabilirsiniz

Video konferans uygulamaları arasında yer alan BiP Meet ile lansmana özel olarak ayda 50 toplu video konferans görüşmesi yapabilirsiniz. 1'er saatlik konferansları dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

BiP Meet ile Online Toplantılarınızı Verimli Bir Şekilde Yapabilirsiniz

BiP Meet ile uzaktan toplantılarınızı verimli bir şekilde yapabilirsiniz. BiP Meet üyeliği bulunmayan katılımcıları görüntülü toplantınıza davet edebilirsiniz. Toplantıya katılmak için BiP Meet üyesi olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Görüntülü konferans süresince kamera ve ses ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz. Online konferans uygulaması BiP Meet'te gerekli durumlarda kullanıcıları toplantıdan çıkarabilirsiniz.

Dilediğiniz Zaman ''Yalnızca Ses'' Modunu Kullanabilirsiniz

Video konferans görüşmesi sırasında dilediğiniz anlarda veri tüketimini azaltmak için ''Yalnızca Ses'' modunu seçebilirsiniz. Bu sayede sizin görüntünüz diğer video konferans katılımcılarıyla paylaşılmaz ve diğer katılımcıların görüntüleri açık olsa dahi sizinle paylaşılmaz. "Yalnızca Ses" modunda iken eğer bir ekran paylaşımı yapılmış ise, paylaşımı görebilirsiniz.

Video konferans uygulaması BiP Meet'i yakından keşfetmek için hemen indirebilir, hızlı ve kolay bir şekilde hesap oluşturabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: https://www.bipmeet.com

BiP Meet - Video Konferans - QR Kodu

Android BiP Meet - Video Konferans QR Kod

Android için BiP Meet - Video Konferans Ekran Görüntüleri

BiP Meet - Video Konferans Resimleri BiP Meet - Video Konferans Resimleri BiP Meet - Video Konferans Resimleri BiP Meet - Video Konferans Resimleri BiP Meet - Video Konferans Resimleri BiP Meet - Video Konferans Resimleri

Android için BiP Meet - Video Konferans Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın