Bubbu - My Virtual Pet Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:100 MB
Gerekli Sürüm:Android 5.0 ve üzeri
Geliştirici:Bubadu
Güncellenme:31.03.2022

Android için Bubbu - My Virtual Pet

Yeni sanal evcil hayvanınız Bubbu ile tanışın. O, lezzetli yemek yemeyi, selfi çekmeyi, arkadaşlarını ziyaret etmeyi ve dans etmeyi seven şirin, duygusal ve sevimli bir kedidir. Bubbu'nun evinde eğlenin ve evcil hayvanınızın hayatı hakkında diğer sırları keşfedin. O kesin sizi şaşırtacak!

o Bubbu beslemeniz için giyinmiş, sarınmış ve yıkanmış bekliyor. Bu güzel kedi sizin sevgi ve ilginize her geçen gün ihtiyaç duyar, yani sabahtan gece yarısına kadar ona iyi bakın. Tek kelimeyle, pisinizin her zaman mutlu ve gülümsediğinden, ama asla aç, uykulu, hasta veya sıkılmış olmadığından emin olun.

o Korkak Bubbu'yu sergi salonuna alın ve onu şık giyindirin. Aynı zamanda sevimli evcil hayvan için bir rüya ev yapmayı unutmayın. Pisi'nin güzel, ılık ve rahat evini yapmak için mobilyanın harika bir kolleksiyonu ile onu ihtiyaca göre düzenleyin ve dekore edin.

o Aşırı 10 eğlenceli mini oyun, sanal kediniz için bazı yiyecek ve öğeleri satın almak için size sikke sağlayacaktır. Catcher, Cat Connect, Find the Cat, 2048, Paint the Cat, Jump, Pop Balloons, Cheese Builder, Fish Ninja, Cat Sings, Runner oyunları ile eylenin ve çok daha fazla gelin.

o Bazen Bubbu doktor yardımına ihtiyaç duyar, çünkü çok sık koltuktan atlama veya mini oyunlar oynarken, teklikeli uçuşlar yapar. Bubbu'yu hastaneye alın ve havalı araçlarla onu iyileştirin. Onun diş ağrısı, ateşi, yaralı kuyruğu ya da kırık kemiklerini iyileştirin. Doktor eğlenceye başlasın!

o Her gün çarkıfelek döndürün, günlük zorlukları tamamlayın ve bazı ekstra ödülleri almak için arkadaşlarınızın evlerini keşfedin.

Kendi kedinizin sahibi olmak istemezseniz, bu oyun sizin için mükemmel bir seçimdir. Dolayısıyla, hadi, seni tutan ne? Bubbu'yu kabul et ve onu en mutlu sanal hayvan yap!

Ebeveynler için not:
Bu oyun çocuklar için en iyi eğitim deneyimi ve bir evcil hayvanın günlük ihtiyaçlarını öğrenmek için harika bir yoldur. Tüm öğeler, sanal para birimleri cinsinden farklı fiyatlarla mevcuttur ama oyun aynı zamanda gerçek parayla satın alınabilir öğeleri içerir.

Bubbu - My Virtual Pet - QR Kodu

Android Bubbu - My Virtual Pet QR Kod

Android için Bubbu - My Virtual Pet Ekran Görüntüleri

Bubbu - My Virtual Pet Resimleri Bubbu - My Virtual Pet Resimleri Bubbu - My Virtual Pet Resimleri Bubbu - My Virtual Pet Resimleri Bubbu - My Virtual Pet Resimleri Bubbu - My Virtual Pet Resimleri

Android için Bubbu - My Virtual Pet Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın