Bus Driver Simulator 3D Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Digital Toys Studio
Güncellenme:26.09.2022

Android için Bus Driver Simulator 3D

Otobüs sürücüsü simülatörü 3D tüm yaş genç ve gençler için nihai joyride park oyunu. Şimdi otobüs sürücüsü olmak için nasıl öğrenim için bazı sürüş okulu katılmak gerekmez. Bu oyun otobüsü sürüş seviyorum ve mega boy autobus araç kontrol etmek ister büyük çocuklar içindir. Eğer yeterli arabalar, taksi sürüş ve bisiklet sürme sonra otobüs şoförü simülatörü 3d oyun cityline taşıma araçları sürüş otobüs bize katılın yapılırsa. Yeni çaylak autobus sürücüsü bu büyük yolcu otobüsü simülasyon oyunu öğrenmek ve direksiyon ile sürücü becerileri oyna. Sürüş becerilerini göstermek için karayolu keskin dönüşler üzerinde otobüsleri Steer. Bu şehir içi otobüs simülasyon oyunu yolcu otobüsü ve tam dolum sürücüsü sorumluluğu sürün.

Sizin otobüs römork Motoru çalıştırın sonraki kontrol noktasına bir hedefe sizin taşıyıcı otomobil sürücü dişli, basın yarış pedalını vardiya. Otoparkta verilen süre içinde cityline Schoolbus park ya da görevin başarısız olacaktır.

Sen kontrol ve bu simülasyon oyunu sürücü farklı motor beygir gücü ve hidrolik direksiyon ile büyük ulaşım otobüs modelleri 5 çeşit var. reel otobüs şoförü olarak sizin görevinizdir otobüs durakları arasında yolcu taşımak için. Kariyer modu olarak ücretsiz gezme veya oyun yeteneklerinizi master. Senin görevin verilen süre içinde otobüs durağında kamyon şoförü araç park etmek ve zamanlayıcı kapalı gitmeden önce sonraki hedef üzerinde yolcu bırakmak zorunda kaldı.


Akıllı telefon cihazlarında zaman yarış oyunları oynamayı seviyorum genç, gençler ve olgun insanlar için en iyi sürücü ve park simülasyon oyunu. Sürüş becerilerini göstermek için bazı imkansız hain keskin dönüşler atın. Elinizi çalıştı ya da 18 tekerlekli, moto yarışçı, trafik derbi, kamyon şoförü veya traktör park oyunları araba vardı.

Bus Driver Simulator 3D - QR Kodu

Android Bus Driver Simulator 3D QR Kod

Android için Bus Driver Simulator 3D Ekran Görüntüleri

Bus Driver Simulator 3D Resimleri Bus Driver Simulator 3D Resimleri Bus Driver Simulator 3D Resimleri Bus Driver Simulator 3D Resimleri Bus Driver Simulator 3D Resimleri Bus Driver Simulator 3D Resimleri

Android için Bus Driver Simulator 3D Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın