Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Canva
Güncellenme:18.10.2023

Android için Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı

Canva, tasarım oluşturmayı kolaylaştırır ? (ve eğlenceli hale getirir). Canva ile iş, okul ve eğlence için birkaç dakikada güzel tasarımlar oluşturun. Herhangi bir tasarım yeteneği veya karmaşık yazılım gerekmez.

Instagram gönderisi, Facebook başlığı, fotoğraf düzenleyici, resim kolajı, düğün davetiyesi veya afiş oluşturucu gibi ihtiyacınız ne olursa olsun anında göz alıcı grafikler oluşturmak hepsi bir arada tasarım uygulaması olan Canva ile mümkündür. Canva, Android cihazınızda ve bilgisayarınızda kullanılabilir; böylece, her zaman ve her yerde tasarımlarınızı oluşturabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Markanızı ve hayatınızı harika gösteren sosyal medya görselleri
- Facebook gönderileri ve kapakları
- Instagram gönderileri
- Twitter gönderileri ve başlıkları
- YouTube kanal resmi ve küçük resimleri

Ve hayatınızın her anı için tasarımlar
- El ilanları
- Afişler
- Blog reklam bantları
- Davetiyeler
- Kartlar
- Fotoğraf kolajları


? Android için Canva'dan en iyi şekilde faydalanın
Bir şablon seçin (60.000'den fazla şablonumuz var!)
İlk adımdan başlamanıza gerek yok. Kullanmaya başlamanıza yardımcı olması için profesyonel tasarımcıların oluşturduğu binlerce ücretsiz kullanıma hazır şablonlarımız ve fotoğraf ızgaralarımız var. Tasarım türlerine göz atabilir veya baktığınız stil veya etkinlik için arama yaparak işleri hızlandırabilirsiniz; örn. "doğum günü", "altın", "aşk", "müzik". Şablonunuzu bulduktan sonra kendi görsellerinizi, metinlerinizi, yazı tiplerinizi ve renklerinizi ekleyerek kişiselleştirin.

Fotoğraflarınıza metin ekleyin
Görsellerinize metin veya başlıklar ekleyerek tasarımınızı özelleştirin. 100'den fazla yazı tipi arasından kendi stilinize uygun olanı seçin. Tasarımınızın mükemmel görünmesi için yazı tipi boyutunu, rengini, konumunu ve yönünü ayarlayın.

3 milyondan fazla görsel (fotoğraf ve ilüstrasyon) kütüphanenizde
3 milyondan fazla görselin olduğu kütüphanemizden istediğinizi seçin ve tasarımınızı yüzlerce ücretsiz bileşen ve yazı tipi ile oluşturun. Görselleri doğrudan cihazınızın Film Rulosundan tasarımlarınıza yükleyebilir veya uygulama içinden anında fotoğraf çekebilirsiniz.

Fotoğraf düzenleme
Canva'nın oldukça kolay kullanıma sahip fotoğraf düzenleyicisi ile fotoğraflarınızı bir üst seviyeye taşıyın. Kullanıma hazır filtrelerle fotoğraflarınızı düzenleyebilir veya fotoğraf düzenleme araçlarımızla parlaklığı, kontrastı ve daha fazlasını ayarlayarak daha gelişmiş düzenlemeler yapabilirsiniz. Marka görsellerinizde aynı filtreleri kullanarak pazarlama malzemelerinizde tutarlı bir görünüm ve his sunarken kolayca dikkat çekici sosyal medya gönderileri tasarlayabilirsiniz.

Paylaşın ve Yayınlayın
Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram ve Google+ gibi sevdiğiniz sosyal medya hesaplarıyla doğrudan paylaşın veya tasarımınızı Film Rulosuna kaydedip e-posta, mesaj, WhatsApp ve daha fazlası ile paylaşın.

Herkesin biraz da olsa Canva'ya ihtiyacı vardır!
Küçük işletme sahipleri, müzisyenler, öğretmenler, öğrenciler, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, sosyal medya yöneticileri, emlakçılar, anneler ve babalar - Canva, harika görünen görseller oluşturmayı ve fotoğrafları düzenlemeyi kolay hale getiriyor. Elinizin altında profesyonel tasarımcı ekibiniz varmış gibi görüneceksiniz!

Sorularınız veya yorumlarınız mı var? Şu adresi ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz: https://support.canva.com/troubleshooting/android/ Size yardım etmek için buradayız!

Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı - QR Kodu

Android Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı QR Kod

Android için Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı Ekran Görüntüleri

Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı Resimleri Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı Resimleri Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı Resimleri Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı Resimleri Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı Resimleri Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı Resimleri

Android için Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın