Cartoon Network Parti Koşusu: Platform Oyunu Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Cartoon Network EMEA
Güncellenme:13.09.2022

Android için Cartoon Network Parti Koşusu: Platform Oyunu

Ben 10, Gumball tayfası ve Kafadar Ayılar'ın verdiği bir partiyi davetsizce basan kötülerle mücadele etmek senin elinde. Gumball, Darwin, Anais, Penny, Boz, Panda, Kutup Ayısı, Ateş Topu, Dört Kol, Şimşek Hız, Şok Kaya gibi 10'dan fazla oynanabilir karakter arasından seçim yap, sonra da kötüleri yenmek için aksiyona dal.

Bu aşırı eğlenceli platform oyununda engelleri depar atarak, düşmanları sekerek geç! Parçalayabildiğin bütün canavarları, hayaletleri, drone'ları ve karateci güvercinleri parçala! Kombo-metreni doldurarak önüne geçilmez bir hız kazan! Jetonlarını güçlendiriciler veya araçlar almak için harca veya benzersiz kostümler ve eğlenceli şapkalarla partiye şekil kat!

10 KARAKTER TOPLA!
Ben 10, Kafadar Ayılar ve Muhteşem Gumball Dünyası'ndan 10 harika karakterin kilidini aç! Dört Kol, Ateş Topu, Şimşek Hız, Gumball, Darwin, Anais, Penny, Boz, Panda ve Kutup Ayısı olarak oyna!

ÜÇ HEYECAN VERİCİ DÜNYA!
Ben 10, Kafadar Ayılar ve Muhteşem Gumball Dünyası'ndan farklı dünya ortamlarında oyna! Dev bir ormanda ağaç tepelerinden atla, araba mezarlığında hurdalar arasında zıpla veya tropikal bir cennette rahat bir yarış yap.

PATA KÜTE GİRİŞ!
Çılgınca bölümlerde bitiş çizgisine doğru yarışırken engellere ve düşmanlara doğru depar at! Parçalayabildiğin bütün canavarları, hayaletleri, drone'ları ve karateci güvercinleri parçala. Kombo-metreni doldurarak önüne geçilmez bir hız kazan.

MÜTHİŞ GELİŞTİRİCİLER!
Jetonlarını güçler ve araç geliştirmeleri için harca! Her nesne çifte depar, fazladan can, baloncuk kalkanları ve çekiç gibi özel bölüm takviyeleri verir!

PARTİ KOSTÜMLERİ!
10 karakterin her biri için benzersiz kostümlerle partiye şekil kat. Adventure Time, Powerpuff Girls ve başka çizgi filmlerden eğlenceli şapkalarla tarzını çeşitlendir!

Parti Koşusu'nda eğlencenin sonu yok!


****************

Bu oyun şu dillerde mevcuttur:
İngilizce, İtalyanca, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Hollandaca, Danca, İsveççe, Norveççe, Rumence, Lehçe, Bulgarca, Macarca, Çekçe, Rusça, Türkçe, Arapça, Brezilya Portekizcesi, Latin Amerika İspanyolcası, Endonezyaca, Malayca, Tayca, Klasik Çince.

Bu uygulamayla ilgili sorun yaşarsanız bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız sorunların yanı sıra hangi cihazı ve işletim sistemi sürümünü kullandığınızı da belirtin.

****************

Bu oyunu indirmeden önce uygulamanın şunları içerdiğini belirtmek isteriz:
- Oyunun performansını ölçmek ve oyunda neleri geliştirmemiz gerektiğini anlamak için "Analiz";
- Yeni içerikler gibi heyecan verici güncellemelerimiz olduğunda haber vermek için cihaz hatırlatıcıları/anlık bildirimler;
- Turner reklam ortakları tarafından "hedef kitle gözetmeyen" reklamlar;
- Gerçek paranın kullanıldığı oyun içi satın alımlar.


Kullanım Şart ve Koşulları: https://www.cartoonnetwork.tr/apps-terms
Gizlilik Politikası: https://www.cartoonnetwork.com.tr/apps-privacy

Cartoon Network Parti Koşusu: Platform Oyunu - QR Kodu

Android Cartoon Network Parti Koşusu: Platform Oyunu QR Kod

Android için Cartoon Network Parti Koşusu: Platform Oyunu Ekran Görüntüleri

Cartoon Network Parti Koşusu: Platform Oyunu Resimleri Cartoon Network Parti Koşusu: Platform Oyunu Resimleri Cartoon Network Parti Koşusu: Platform Oyunu Resimleri Cartoon Network Parti Koşusu: Platform Oyunu Resimleri Cartoon Network Parti Koşusu: Platform Oyunu Resimleri Cartoon Network Parti Koşusu: Platform Oyunu Resimleri

Android için Cartoon Network Parti Koşusu: Platform Oyunu Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın