Cartoona Fotoğraf Editörü Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:97 MB
Gerekli Sürüm:Android 5.0 ve üzeri
Geliştirici:Creative Bit
Güncellenme:25.09.2021

Android için Cartoona Fotoğraf Editörü

1,5 yıl süren geliştirme sürecinin sonunda, harika bir art uygulaması olduğuna inandığımız Cartoona ile sizleri tanıştırmak istiyoruz! Belki de bu bir ilk! Cartoona derin öğrenme teknolojisi kullanıyor ve en son yapay zeka teknolojileri ile size harika sonuçlar sunuyor.

Cartoona, fotoğraflarınıza çizgi film efektleri ve daha pek çok farklı çeşit sanat filtresi sunan eğlenceli bir fotoğraf editör uygulamasıdır. Fotoğraflarınızı saniyeler içinde karikatürlere, çizgi karakterlere, eskizlere, sanatsal yağlı boya tablolara, çarpıcı sanat eserlerine ve karakalem çizimlere dönüştürün.

MÜKEMMEL KULLANICI DENEYİMİ: Yaptığımız kapalı kullanıcı testlerinde, her 10 kullanıcıdan 8'i, Cartoona'nın bu zamana kadar deneyimlediği en iyi art uygulamalarından biri olduğunu belirtti! Uygulamamızı şimdi indirin ve sonuçları bizimle paylaşın! Google Play Store üzerinden yaptığınız bütün yorumu inceliyoruz. Yorumlarınıza önem göstererek Cartoona'yı daha mükemmel hale getirmeye çalışıyoruz.

HER HAFTA YENİ FİLTRELER!: Cartoona'ya her hafta yeni filtreler ekliyoruz. Böylece içeriğimiz devamlı taze kalıyor. Yeni filtreleri keşfetmek için Cartoona'yı her gün düzenli kullanmayı unutmayın!

Cartoona Fotoğraf Editörü - QR Kodu

Android Cartoona Fotoğraf Editörü QR Kod

Android için Cartoona Fotoğraf Editörü Ekran Görüntüleri

Cartoona Fotoğraf Editörü Resimleri Cartoona Fotoğraf Editörü Resimleri Cartoona Fotoğraf Editörü Resimleri Cartoona Fotoğraf Editörü Resimleri

Android için Cartoona Fotoğraf Editörü Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın