Çocuklar için 384 Yapboz Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Abuzz
Güncellenme:25.05.2023

Android için Çocuklar için 384 Yapboz

Yapboz oyunlarımızdaki başarımızdan ve ebeveynlerin olumlu tepkilerinden sonra biraz mesaiye harcadık ve "Çocukları için Yapboz"' 'un büyük, mega, jumbo ve devasa paketlerini çıkardık, üstelik bu sefer reklam içermiyorlar. Bu doğru, şimdi Hayvanlar kapak 180+204 bulmacalar bir paket olabilir, Gıda, Banyo, Mutfak, Mobilya, Arabalar ve sadece $ 1.99 Araçları - ve 35 nesneler ücretsiz ilk kez denemek için.

Uyarı: Eğlenceli ve eğitici yapbozlar hakkında bahsediyoruz! Çocuklarınız bu yüksek kalite dizaynlı ve bol animasyonlu yerleştirme yapbozu oynarken kelime haznelerini, hafızalarını ve bilişsel becerilerini geliştirecekler.

Konular:
Hayvanlar - En popüler yapbozlarımız, oynayabileceğiniz 50 eğlenceli hayvan, balık ve böcek.
Yemekler - İçeriğinde Lezzetli meyveler ve Nefis sebzeler gibi birçok tür bulabilirsiniz, bu "lezzetli" yapbozda hemen hemen her şeyi kahvaltı niyetine yiyebilirsiniz.
Banyo - Banyo zamanı. Çocuğunuz lastik ördekten elbise kurutma makinasına kadar sayısızca kelimenin telaffuzunu en sevdiği banyo oyuncaklarından öğrenebilir.
Mutfak - Anne yemek veya kurabiye yaparken yardımcı olmak isteyen var mı? Pekala, anne meşgul iken neden Mutfak yapbozumuzla oynamıyorsunuz?
Eşyalar - Hatırlanması gereken tüm eşyalar, bu küçük çocuğunuz için zor gelebilir. Bu yapbozumuzun sayesinde oyun oynayarak ve eğlenerek evde hatırlaması gereken tüm eşyaları ezberleyebilir.
Arabalar - Tur atmaya hazır mısınız? Bu harika yapbozun içeriğinde 30 tane farklı özel ve toplu taşıma aracı bulabilirsiniz. Çocuğunuz hepsini biliyor mu? Tekrar düşünün
Aletler - Babaları ile birlikte bu yapbozu oynayacaklar, küçük ustanız evde bulunması gereken tüm aletleri ve ne için kullanıldıklarını öğrenecekler.

Özellikler:
* 180+204 basit objenin adını, telaffuzunu ve seslerini içeren yapbozlar
* Reklam yok, Sosyal Linkler yok - sadece eğlence ve eğitim amaçlı olarak düzenlenmiştirler
* Ahşap bulmaca efektleri ile benzersiz oyun
* Kolay ve sezgisel çocuk-dostu arayüz
* 27 farklı dil ve telaffuz - İngilizce, Arapça, Çince, Danca, Hollandaca, Filipinli, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Hintçe, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Makedonca, Malay, Norveççe, Sırpça, Portekizce, Rusça Lehçe, İspanyolca, Tayca, Türkçe, Ukraynaca ve Vietnamca.
* Bulmacalar arasında kolay geçiş
* Ekran boyunca bulmaca parçalarının kolay hareketi
* Yüksek kaliteli renkli grafikler
* Hoş arka plan melodileri
* Her doğru çözülmüş bulmacadan sonra balon animasyonu ve mutlu tezahürat

Çocuklar için 384 Yapboz - QR Kodu

Android Çocuklar için 384 Yapboz QR Kod

Android için Çocuklar için 384 Yapboz Ekran Görüntüleri

Çocuklar için 384 Yapboz Resimleri Çocuklar için 384 Yapboz Resimleri Çocuklar için 384 Yapboz Resimleri Çocuklar için 384 Yapboz Resimleri Çocuklar için 384 Yapboz Resimleri Çocuklar için 384 Yapboz Resimleri

Android için Çocuklar için 384 Yapboz Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın