Decathlon 2. Şans Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Android 5.0 ve üzeri
Geliştirici:Decathlon Türkiye
Güncellenme:10.09.2021

Android için Decathlon 2. Şans

İkinci el ürün satışı, israfı azaltmaya yardımcı olur. Bununla birlikte daha az atık oluşumu sağlanır. Marka tarafından yenilenen ürünleri satın almak, çevresel etkileri azaltır. Yeni olan her şeyin üretim sürecinde ne kadar özen gösterilirse gösterilsin, çevresel etki meydana gelebilir. Hammaddelerin çıkarılmasından, imalatına ve dünya çapında taşınmasına kadar, ürünlerin tamamı geride bir iz bırakır. Mevcut kaynakları ve doğanın dengesini korumaya katkı sağlayan yeniden kazanım projeleri, çevre ve enerji dostudur, ayrıca ekonomiye artı değer olarak yansır. Decathlon TR, eko-tasarım yaklaşımıyla başladığı yenilenmiş ürün projesine giysileri, spor ayakkabıları ve aksesuarları da dahil etme çalışmalarını sürdürmektedir. Tamamı uzman ekipler tarafından incelenecek ve gerekli yenileme işlemleri yapılacak tüm ürünleri, ikinci el spor ayakkabı modelleri de dahil olmak üzere içiniz rahat bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu seçenekler, kullanılmış ve yıpranmış ürünlerden oluşmaz. Çünkü uzman ekipler, yeniden satışa çıkacak her şeyin kullanılabilir durumda olduğundan emin olur. Yenilenmiş ürünlerin çoğu, kusurları sebebiyle iade alınanlardan oluşur.

Dünya çapında kullanılan tekstil ürünlerinin yalnızca yüzde 15'i geri dönüştürülürken, geri kalan yüzde 85'inin çöplüklere atıldığı veya yakıldığı biliniyor. Decathlon TR'nin ikinci el satış imkânlarından yararlanarak ekolojik dengeye katkıda bulunabilirsiniz. Hem aynı zamanda tüm ürünleri, çok daha avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. İkinci el kıyafetlerin kullanıma geri kazandırılması ile yeni ürünlere olan yoğun talep de azalabilir. Üretim aşamasından arta kalan karbon ayak izleri, vahşi doğadaki yaşam alanlarının kaybına yol açar. Decathlon, sürdürülebilir faaliyetleri sayesinde ekosisteme katkıda bulunur. Marka tarafından hayata geçirilen proje, çevre için birçok yönden faydalı olmasının yanı sıra para tasarrufu sağlar. Bütçe dostu imkanlarla ürün satın almak isterseniz bu seçeneklere göz atabilirsiniz. Satışa sunulan ürünlerin hepsi, yeni modellerden ayırt edilemeyecek yapıdadır. Tüm bunların yanı sıra ürünlerin aşağıdaki faydalarına da göz atabilirsiniz.

İkinci el ürünler yeni kaynak kullanımı gerektirmez. Üretilen her ürün, doğal kaynakların tüketilmesinden sorumludur.
Yenilenerek satışa sunulan ürünlerin pek az kısmı ambalajlıdır. Hemen hemen her yeni ürün, plastik, karton, strafor ve benzeri ambalaj malzemeleri ile birlikte satışa sunulur. Bu materyallerin ayrıştırılması ve bazılarının geri dönüşümü oldukça zordur.
Yenilenmiş ürünler için enerji gerekmez. Yeni bir ürünün üretimi ve nakliyesi elektrik, petrol ve doğal gaz gibi kaynakların harcanmasını gerektirir.
İkinci el eşya satışı yerel ekonomiyi destekler. Satın alanın bütçesine olduğu kadar satanın da bütçesine faydalıdır.
2. el spor aletleri, daha uygun fiyatlarla satışa sunulduğu için her bütçeye hitap eder. Bu sayede daha fazla kullanıcı spor ekipmanlarına erişim sağlar.

Dünyanın mutlaka yeni üretilmiş ürünlere ihtiyacı vardır. Birçok alanda yeni üretilmiş ürünler, hayata pratik dokunuşlar yaratır. Ancak, ihtiyacınız olan eşyanın ikinci eli mevcutsa ve ihtiyacınızı karşılıyorsa yeni bir tane satın almanıza gerek kalmayabilir. Seçkin dünya markaları arasında yer alan Decathlon, sunduğu ürünler ile kullanıcılara birçok avantaj sağlar. Gelecek dönemlerde tüm kategorilerde ikinci el ürün satın almayı ve geri dönüştürmeyi hedefleyen marka, örneğin yıpranmış ama hala sağlam malzemeleri bulunan bisikletlerin kullanılabilir parçalarını yeniden kazanmayı amaçlıyor. Çok yakın zamanda kaliteli ürün yelpazesi genişletilecek ve daha hesaplı fiyatlara sahip olan satılık spor malzemeleri beğeninize sunulacak. Bunun yanı sıra doğa ve enerji dostu ikinci el ürünlerden maksimum fayda sağlanacak. İşte bu projenin ilk aşaması olan İkinci Şans uygulaması ile donanımlı ve sağlam ürünleri, yeni imal edilmiş ürün kalitesinde ve her bütçeye uygun olanaklar ile bulmak mümkün.

Decathlon 2. Şans - QR Kodu

Android Decathlon 2. Şans QR Kod

Android için Decathlon 2. Şans Ekran Görüntüleri

Decathlon 2. Şans Resimleri Decathlon 2. Şans Resimleri Decathlon 2. Şans Resimleri Decathlon 2. Şans Resimleri

Android için Decathlon 2. Şans Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın