e-komobil Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:75 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.4 ve üzeri
Geliştirici:Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Güncellenme:03.03.2020
  • Geliştiricinin Diğer Uygulamaları
  • e-Kocaeli indire-Kocaeli
    Ücretsiz

Android için e-komobil

E-komobil BETA - test yayınıdır.

E-KOMOBİL ile,

- Yolcu bilgilendirmede Hat adı ve kodu ile hatta ait gidiş dönüş güzergâhlarına, güzergâhlardaki durak bilgilerine ve durağa yaklaşan araç bilgilerine erişilmektedir.

- Yolcu bilgilendirmede seçilen duraktan geçen hatlar, durağa yaklaşan araçların durağa yaklaşma bilgileri durak ve dakika olarak verilmektedir. Uygulama Akıllı Durak olarak kullanılmaktadır.

- İstenilen hat ve durak ana ekrana Favori kayıt olarak eklenerek sonraki kullanımlarda tek dokunuşla erişim sağlamaktadır.

- Yakın duraklar ile bulunduğu konuma en yakın duraklar listelenmekte, seçilen duraktan geçen hatlar ve durağa yaklaşan araçların durağa yaklaşma bilgileri durak ve dakika olarak verilmektedir.

- Hareket saatleri ile hat kodu girilerek hatta ait hafta içi, hafta sonu gidiş ve dönüş sefer saatlerine ulaşılmaktadır.

- Nasıl giderim bölümünde listeden seçilen iki durak veya harita üzerinde işaretlenen Çıkış ve Varış noktaları arasında yapılacak olan yolculukla ilgili kullanıcıya farklı gidiş seçenekleri sunmaktadır.

- Seçilen gidiş seçeneğine göre yolculuğun süresi,hangi durakta hangi hatta bineceği, ne kadar yürüyeceği ve hangi durakta inmesine ilişkin yolculuğunu kolaylaştırıcı bilgiler sunulmaktadır.

- Favoriler ile kullanıcı tarafında favori kayıt olarak eklenen, hat, durak bilgilerine ve seyahat kartına ilişkin bakiye bilgisine kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Favori Kayıtlar üzerinde ekleme, silme işlemi yapılabilir.

- Seyahat Kartı bakiyesini online sorgulama ve ana ekrana favori kayıt olarak ekleyerek sonraki kullanımlarda kolaylıkla erişimi sağlamaktadır. Dolum Bayilerine uğramadan internet üzerinden anlık bakiye bilgisini öğrenilebilecektir.

- Konumlarına en yakın seyahat kartı dolum bayilerine ulaşabileceklerdir.

- Kocaeli ilinin trafik yoğunluğu haritası Yandex servis sağlayıcısından gelen bilgilere göre güncel olarak sunulmaktadır.

- Kocaeli Akıllı Bisiklet (KOBİS) sistemindeki 18 adet istasyon harita üzerinde görüntülenmekte ve seçilen istasyona ile ilgili durum, dolu-boş park yeri ve bisiklet sayısı bilgileri sunulmaktadır.

- Kapalı Güzergahlar ile UKOME tarafından alınan kararlara istinaden kapatılan güzergahlarla ilgili adres ve kapalı olacağı tarih aralıkları yayınlanmaktadır.

- İlçelere göre taksi duraklarının listesi, adres ve telefon bilgileri sunulmaktadır.

- Kayıp Eşya ile Toplu Taşıma araçlarında kaybedilen eşyaların sahiplerine ulaştırılması için kayıp eşya başvurusu yapılabilmekte, takip numarasına göre takibi ve verilen iletişim bilgilerine geri dönüşü yapılmaktadır.

- Öneri ve Şikayet ile Toplu Ulaşım ile ilgili her türlü öneri ve şikayetlerin anlık olarak mobil olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masasına bildirilmekte, başvuru sırasında verilen takip numarasına ile takibi yapılmakta ve verilen iletişim bilgilerine geri dönüşü yapılmaktadır.

- Bilgilendirme menüsünden,

- Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafında Toplu Ulaşım konusunda yürütülen çalışmalarla ilgili güncel haberlere,

- Yüksek hzılı tren saatlerine,

- Vatandaşların Seyahat Kartları ile başvuru, vize, kayıp ve arızalı kart ile ilgili izleyecekleri yönergelerin yer aldığı bilgilere,

- Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanmış yeni şehir rehberi erişerek istedikleri Kocaeli ile ilgili bilgilere

kolayca erişilebileceklerdir.

e-komobil - QR Kodu

Android e-komobil QR Kod

Android için e-komobil Ekran Görüntüleri

e-komobil Resimleri e-komobil Resimleri e-komobil Resimleri e-komobil Resimleri e-komobil Resimleri e-komobil Resimleri

Android için e-komobil Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2020 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın