Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:6th Pro
Güncellenme:01.01.1970

Android için Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli

Kuran-ı Kerim öğrenmek isteyenlerin yapması gereken ilk çalışma elifba (Arap harflerini öğrenme) çalışması olacaktır.

Bu uygulamamız ile Arap alfabesindeki harfleri duyarak ve görerek öğrenebilirsiniz. Alfabe öğrenme bölümünde dokunduğunuz harfin Latin harfleriyle yazımını görecek, aynı zamanda telaffuzunu işiteceksiniz.

Duyarak ve görerek öğrenme (oyun) bölümünde, okunuşunu duyacağınız harfi dokunarak göstermeniz gerekmektedir. Harfleri işiterek öğrenmeniz çok kolaylaşacak.

Değişik zorluk seviyeleri içeren hafıza oyunu bölümlerinde ise hem eğlenceli vakit geçirecek hem zihninizi geliştirecek hem de Arapça harfleri öğrenmiş olacaksınız. Bu yönüyle ileri yaştaki insanlar için de faydalıdır.

Hafıza oyunu oynamak isteyenler, sadece hafıza oyunu oynayarak geçirecekleri zamanda aynı anda Arap harflerini de iyice tanıyabilirler. Bu şekilde zihin gelişimi için faydalı oyun oynamış olurken, aynı zamanda Kur'an-ı Kerim öğrenmenin de temelini atmış olabilirsiniz.

Hafıza oyunu: Aynı olan 2 harfi bulmaya çalışın.

2 kişilik oyun bölümünde (2 kişilik TEST ekranı), iki kişi karşılıklı yarışacak ve söylenen harfi bulmaya çalışacaktır. Önce doğru cevap veren 1 puan alır, hatalı cevap verilirse -1 puan düşer. İlk önce 10 puana ulaşan yarışmayı kazanır. Arap alfabesini öğrenmeyi eğlenceye dönüştürün.

Ve eğlenceli bir oyun bölümü daha! Okunuşunu duyacağınız 4 harfi, duyduğunuz sıra ile tekrarlamaya çalışın. Uygulamamız bu bölümde, ekrana gelecek harflerden rastgele 4 tanesini okuyacaktır. Harfleri dikkatli takip edin. İşiteceğiniz bu harfleri, aynen işittiğiniz sıra ile bulmaya çalışacaksınız. Hem işitsel hem de görsel hafıza gelişimi ile Arap alfabesini öğrenmeyi sağlayın.

Not: Cihazınızın belleği düşükse, arka planda çok uygulama çalışıyorsa uygulamamız hata verebilir. Bu durumda arka planda çalışan uygulamaları kapatın veya cihazınızı kapatıp yeniden açın.

Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli - QR Kodu

Android Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli QR Kod

Android için Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli Ekran Görüntüleri

Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli Resimleri Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli Resimleri Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli Resimleri Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli Resimleri Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli Resimleri Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli Resimleri

Android için Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın