En Populer Zil Sesleri Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:31 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.1 ve üzeri
Geliştirici:GoodRingtones
Güncellenme:28.04.2020

Android için En Populer Zil Sesleri

En havalı zil sesleri için hazır olun! Telefonunuzu öne çıkaracak olanlar en populer zil sesleri,en popular zil sesleri , tam bedava melodi zil sesleri !

Sizin yerine biz kesinlikle en iyi ücretsiz cep telefonu zil sesleri seçmek için buradayız çünkü sizin bütün şarkıları ve popüler zil sesleri toplamak zorunda değilsiniz.Telefonunuz çaldığı zaman herkesin dikkatini çeken telefon en popüler zil sesi bize bu ilginç yolculukta katılın. Herkes sizin ve yeni indirilen en popüler şarkıları kıskanan olacak.

Bir zil sesi olarak pop müzikten dışarı, aynı zamanda bir alarm, zamanlayıcı olarak, sms zil sesi olarak bu sesleri ayarlayabilirsiniz. Sadece bu en iyi zil sesleridir.Bu zil seslerine bayılacaksınız ,bundan eminiz. Eğer yanınızda her zaman olacak ve onları bedava ve Android telefon için yapılır.

Popüler olmak kolay olmamıştı, sen parlayacaksınız ve yıldız gibi hissedeceksiniz Android için ücretsiz telefon zil sesleri ile .İnsanlar başlarını dönecek bu popular zil sesleri duyunca. Eğer sokakta ya da sadece odanızın içinde popüler şarkıları dinlerseniz size söz veriyoruz asla yeterli olamayacak.

Bedava populer zil sesleri bulmak size ağır gelirse onları bulmanızı şimdi biz kolaylaştırıyoruz.Uygulamamız yardımıyla popüler zil seslerine bir adım daha yakınsınız.Uygulamamızda olan en iyi melodiler ve en populer zil sesleri 2014 göz atmanız için sadece tıklamanız gerektir!

Popüler şarkıları cihazınızda sahip olmak ister misiniz? En populer zil sesleri uygulamamızdan en sevdiğiniz hit şarkı seçin.Bedava android zil sesleri, Türkcell zil sesleri ,Vodafone Türkiye,Avea zil sesleri, Samsung zil sesleri ve her şeyden önce bedava cep telefon melodileri uygulamamızda bulacaksızınız!Popüler zil sesleri sahip olduğunuz zaman kendinizi de popüler biri gibi hissedeceksiniz!

Kullanılabilir seçenek:
- Zil sesi olarak belirle, kişiye ayırmak
- Alarm olarak ve zamanlayıcı sesi olarak ayarla
- Sms sesi olarak ayarla
- Parçacık olarak ayarla
- Kaydet, sosyal ağlar ya da eposta sesi üzerinde

Cihaz uyulmluğu:

Bu uygulama aşağıdaki Tablet ve smart telefonlar HTC One X (Android 4.0 Ice cream sandwich), HTC Sense 4,HTC Sense 5 (Android 4.2.2),HTC Desire (Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread), Sony Ericson (Android 2.3.6 Gingerbread), Sony Xperia Z (4.1.2 Jelly Bean, 4.4 KitKat), Samsung Galaxy S3 (4.0.4 Ice Cream Sandwich, 4.3 Jelly Bean, 4.2.2 KitKat), Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5 (Android OS, v4.4.2 KitKat), Samsung Galaxy Note 2, Samsung Galaxy Note 3,Tablet Samsung Tab 3, Samsung Galaxy Mega 6.3, Samsung Galaxy mini 2, Nexus 5, Nexus 7 (4.4. KitKat), LG Nexus 4 (Android OS 4.2 Jelly Bean, 4.2 KitKat), Huawei Ascend üzerinde test edilmiştir.

Ayrıca uygulamamız Turkcell, Vodaphone ve Avea destekli olan cep telefonlarda geçimlidir.

Telefon ve işletim sistemi bilgileriyle hataları rapor edin.Başka sorunuz, önarınız, ricanız veya yorumlarınız varsa bizi tereddüt etmeden arayabilirsiniz: [email protected].

En Populer Zil Sesleri - QR Kodu

Android En Populer Zil Sesleri QR Kod

Android için En Populer Zil Sesleri Ekran Görüntüleri

En Populer Zil Sesleri Resimleri En Populer Zil Sesleri Resimleri En Populer Zil Sesleri Resimleri En Populer Zil Sesleri Resimleri En Populer Zil Sesleri Resimleri En Populer Zil Sesleri Resimleri

Android için En Populer Zil Sesleri Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2020 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın