Evolution 2: Ütopya için savaş. Savaş oyunları Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:83 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.4 ve üzeri
Geliştirici:My.com B.V.
Güncellenme:24.09.2021

Android için Evolution 2: Ütopya için savaş. Savaş oyunları

Evolution devam etmeli: Kült bilim kurgu serisi uzun zamandır beklenen devam oyununa kavuştu! Ütopya Evreni'ni yeni bir açıdan gözler önüne seren tarih sizi bekliyor.
İkinci bölüm, milyonlarca kişinin kalbini kazanmış eşsiz Evolution atmosferini korumaya devam ediyor. Ayrıca, oyunda devrim niteliğinde bir değişiklik de yapıldı: Evolution 2, tepeden tırnağa üçüncü şahıs nişancılık, aksiyon, strateji ve RPG türlerinin dinamik bir karışımı!

Beklenmedik olaylarla dolu nefes kesici bir hikaye için hazır olun!
Hikaye, Ütopya Gezegeni'nin tarihine ışık tutuyor. Bu gezegen, bir zamanlar milyarderlerin uzaydaki tatil yeriydi. Şimdiyse zalim haydutların, canavarların ve savaşçı robotların mesken tuttuğu bir cehenneme dönmüş durumda. Burada herkes birbirine karşı amansız bir savaş halinde.
Bitmek bilmeyen savaşlarla dolu bir dünyaya adım atacak, en güçlü silahları ve oyunun ana karakteri Yüzbaşı Blake'in özel psişik gücünü kullanacaksınız. Tehlikeli bir deney sonucunda süper güçler kazandı ve karşısına çıkan her düşmanı yok etmek için hazır.

?Orijinal bilim kurgu ortamı. Uzak bir gezegende geçen uzay nişancılığı ve kıyamet sonrası biopunk biyolojik teknoloji atmosferi.
?Farklı türlerin eşsiz dengesi. Orijinal savaş sistemiyle birlikte strateji, RPG, aksiyon ve tepeden tırnağa nişancılığın karşımı.
?Taktiksel oyun. Karakterinizin ve ortağının seviyesini artırın, en etkili silahları seçin ve düşmanınızın zayıflıklarını lehinize çevirin.
?Yapay zekanın yönettiği karakterlere karşı heyecanlı görevler. Çok sayıda görev ve efsanevi bölüm sonu canavarları. Düşman her savaşla daha da güçleniyor.
?İş birliği modu. Sadık müttefiklerinizi yardıma çağırın ve görevleri diğer oyuncularla omuz omuza tamamlayın.
?Eş zamanlı çevrimiçi savaşlar. Çok oyunculu modda tamamen çevrimiçi olarak savaşın. Savaşarak sıralamanın üstüne çıkın ve zaferler kazanarak eşsiz bonuslar kazanın.
?Geleceğin cephaneliği. Eşsiz özelliklere ve seviye atlama sistemine sahip muhteşem silahlar! Hem klasik ateşli silahlar hem de enerji, asit ve biyonik silahlarıyla eğlencenize eğlence katacaksınız.
?Üssünüzü büyütün: Yeni odalar açın ve geleceğin teknolojisi hakkında daha fazla bilgi alın. Evolution'da sınır yok!
?İnteraktif arenalar ve gerçekçi 3B animasyon, kendinizi oyuna tamamen kaptırmanızı sağlayacak!

Üssünüz hazır; savaşa başlayabilirsiniz. Artık bu Ütopya'nın hakkından gelelim, Yüzbaşı!

Bizi Facebook'ta takip et: https://www.facebook.com/evo2game/

Evolution 2: Ütopya için savaş. Savaş oyunları - QR Kodu

Android Evolution 2: Ütopya için savaş. Savaş oyunları QR Kod

Android için Evolution 2: Ütopya için savaş. Savaş oyunları Ekran Görüntüleri

Evolution 2: Ütopya için savaş. Savaş oyunları Resimleri Evolution 2: Ütopya için savaş. Savaş oyunları Resimleri Evolution 2: Ütopya için savaş. Savaş oyunları Resimleri Evolution 2: Ütopya için savaş. Savaş oyunları Resimleri Evolution 2: Ütopya için savaş. Savaş oyunları Resimleri Evolution 2: Ütopya için savaş. Savaş oyunları Resimleri

Android için Evolution 2: Ütopya için savaş. Savaş oyunları Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın