Fetih: Taht Savaşları Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:66 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.1 ve üzeri
Geliştirici:IGG.COM
Güncellenme:14.09.2020

Android için Fetih: Taht Savaşları

II. Mehmed, 1453'te Konstantinapol'u fethetti, adı İstanbul oldu ve başkent yaptı. Bunun üzerine Büyük Bizans İmparatorluğu sona erdi ve yepyeni bir İslam imparatorluğu yükselmeye başladı. Bu ihtişam döneminde, sayısız Müslüman kahraman Krallığı fethetmek ve kral olmak için yola çıktı.

? Diğer Krallıkları istila edin ve Vilayetlerine saldırın. Krallık İstilası'nda lonca dostlarınız ile güçlerinizi birleştirin ve Krallığınızı onurlandırın!
? Krallık refahı, bir ticaret dönemi getirir! Altın için Vilayetlere İhracat Ürünleri Verin, ancak karavanlara eşlik etmeyi unutmayın, aksi takdirde gözetleyen düşmanlara kurban gidebilirsiniz!
? Seviye kazan, yeteneklerini geliştir, ve en güçlü olmak için oyuncu ekipmanlarını kuşan! Kendi kendine yeterlilik, başarının anahtarı, unutma!
? Özel vilayet bonuslarından faydalanmak için rakiplerini esir al, fakat esir alınmamaya dikkat et!
? Birbirinden güçlü yetenekleri ve kahramanları kullanarak farklı savaş mekanikleri keşfet. Büyük Güç yükseltmeleri için kahramanlarınızı tam şekilde donatarak kullanmayı unutmayın!
? Çatışmalarda savaşabilmek için bir loncaya katıl ve dostlarından yardım iste. Lonca dostların ile Saray Kuşatması, Lonca Savaşları, Vilayet Savaşlar, Dünya İstilası ve İstilacı Savaşları gibi pek çok etkinliğe katılabilirsin. Unutma, takım çalışması her zaman başarıyı getirir!
? Lonca ödüllerini ve havalı özellikleri kazanmak için Vilayetleri kontrol et! Yapay zeka güçlerini önemsemeyip dikkatini sadece gerçek oyuncuya verme. Çoklu görev dağılımı, seni her zaman kurtaracaktır!
? Hiçbir hükümdar, sarayı olmadan gerçek bir hükümdar sayılamaz. Sarayı ele geçir, tek gerçek hükümdar olma yolunda ilerle ve krallık ismini değiştirmek gibi bir sürü hükümdarlara layık yetkiler ile gücüne güç kat!
? Rakiplerini haftalık Arena sezonlarında mağlup et ve daha fazla ödül için merdivenleri tırman!
? Krallıklar arası dolaşarak hangi krallığın sana en çok uyduğunu seç. Gelişmek için boş bir dünya, yağmalamak için ise kalabalık bir tanesini seç!
? Animasyonlu çıkartmalar ile sohbetine eğlence kat!
? Güçlü bir ordunun temeli, iyi düzene sahip bir şehirden geçer. Binalarını yükselt, teknoloji araştırmaları yap, kaynak topla, birlik eğit ve kahramanlarını terfi ettir!

Resmi Facebook: https://www.facebook.com/ConquerorsFetih/
Resmi Forum: http://cq.tr.forum.igg.com/

Fetih: Taht Savaşları - QR Kodu

Android Fetih: Taht Savaşları QR Kod

Android için Fetih: Taht Savaşları Ekran Görüntüleri

Fetih: Taht Savaşları Resimleri Fetih: Taht Savaşları Resimleri Fetih: Taht Savaşları Resimleri Fetih: Taht Savaşları Resimleri Fetih: Taht Savaşları Resimleri Fetih: Taht Savaşları Resimleri

Android için Fetih: Taht Savaşları Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2020 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın