Firefox Beta Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Mozilla
Güncellenme:15.09.2023

Android için Firefox Beta

Android için Firefox’un Türkçe dil desteğiyle gelen ilk beta sürümü yayımlandı. Android için Firefox’un yeni beta sürümü, web’de ulaşmak istediğiniz yere çabucak varmanız için yeni özelliklerin yanı sıra Şahane Çubuk ve Şahane Ekran’da geliştirmeler içeriyor.

Şahane Çubuk kullanımda değilken artık kendiliğinden gizleniyor, böylece küçük ekranınızın tamamı web sayfasına ayrılıyor. Yeniden kullanmak istediğinizde Şahane Çubuk’u ortaya çıkarmak için ekranın tepesinden tutup çekmeniz yeterli. Android için Firefox Beta’daki Şahane Çubuk, siz yazdıkça hedef adresinizi kendiliğinden tamamlayan otomatik alan adı tamamlama özelliğini de içeriyor. Android için Firefox Beta, şu anda bu otomatik tamamlama özelliğini destekleyen tek tarayıcı. Sekmeye Geç özelliği ise Şahane Ekran üzerinden açık sekmelerinizi kolayca bulmanızı ve istediğinize geçmenizi sağlıyor.

Android için Firefox Beta, varsayılan arama sağlayıcınızı doğrudan eklenti yöneticisinden değiştirmenizi izin veriyor ve güncellenen bir RSS okuyucusu da içeriyor. Android için Türkçe Firefox; Google, Yandex, Vikipedi ve Twitter arama motorlarıyla geliyor.

Bu sürümde eklenen Türkçe ve Macarca dil destekleriyle Android için Firefox, dünya çapındaki 20’den fazla dili destekler hâle geldi. 6 haftalık beta aşamasının ardından, Türkçe desteği Android için Firefox’un final sürümüne taşınacak.

Firefox Beta - QR Kodu

Android Firefox Beta QR Kod

Android için Firefox Beta Ekran Görüntüleri

Firefox Beta Resimleri Firefox Beta Resimleri Firefox Beta Resimleri Firefox Beta Resimleri Firefox Beta Resimleri Firefox Beta Resimleri

Android için Firefox Beta Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın
Biltek Tasarım