Fotoğraf Birleştirme Programı Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Lyrebird Studio
Güncellenme:23.11.2022

Android için Fotoğraf Birleştirme Programı

Selfie Kamera Snap Filtreleri ile fotoğraf düzenle!
Çıkartma, sticker, etiket, çerçeve ve arka plan ayarla & resim birleştir!

? Fotoğraf Birleştirme
Yüzlerce şablon, çerçeve ve arka plan ile birden fazla fotoğrafı birleştir. Fotoğraf birleştirme programı ile fotoğrafı bulanıklaştır, kenar renkleri, arka plan ve desenleri ayarla, birden fazla fotoğrafı bir araya getir. Çoklu fotoğraf birleştir, fotoğrafları tek dokunuşla döndür, çevir, yeniden boyutlandır. Fotoğraf birleştirme programı ile yüzlerce arka plan, çıkartma sticker ve fotoğrafa efekt ekleme çok kolay! Tek dokunuşla fotoğraflarına kolayca metin, çıkartma ve sticker ekle. Fotoğraf efekt ve filtreleri kullan, Fotoğraf birleştirme ve kolajlarını sosyal medyada anında paylaş.

? Fotoğraf Düzenleme
Fotoğraf Birleştirme & Fotoğraf düzenleme programı fotoğrafları kolayca düzenler, hızlıca bir araya getirir! Galeriden fotoğraf seç, selfie kamera ile fotoğraf çek, anında arka plan düzenle. Fotoğrafa çıkartma sticker, etiket ekle. Fotoğraf kenarlıkları bulanıklaştır, fotoğraf kenar rengini değiştir. Snap Kamera filtreleri kullan, fotoğraf ve resimle metin ekle & metin yaz!

? Snap Kamera Filtreleri
Fotoğraf Birleştirme Programı en iyi fotoğraf düzenleme & fotoğraf birleştirme uygulamasıdır. Fotoğraf birleştirmek için kamera filtreleri kullan, fotoğraf düzenle! Fotoğraf düzenleme programı ile arka plan fotoğraflara kamera filtreleri ekle! Fotoğraflara snap kamera efekti ekle, çıkartma stiker yapıştır, fotoğrafları birleştir! Kamera efekti ile birden fazla fotoğraf birleştir, kolaj yap! Foto Editör ile çok sayıda fotoğrafını kamera filtre programı ile tek karede bir araya getir!

? Fotoğraf Birleştirme & Selfie Kamera
Fotoğraf Birleştirme Programı ile Selfie Kamera bir arada. Selfie Kamera ile fotoğraf düzenle, yüz değiştir, komik suratlar yakala!
Yüz değiştirme programı ile yüzlere stickers etiket ve hayvan yüz snap filtreleri ekle. Fotoğraf düzenlemek için fotoğraf efektleri, resim efektleri ve snap filtreleri kullan. Kamera filtreleri, selfi filtreleri ve komik kamera efektlerin tadını çıkar.


? Gerçek Zamanlı Filtreler
Fotoğraf birleştirme gerçek zamanlı filtreler ile çok kolay! Fotoğraf düzenlerken snapchat filtreler kullan. Fotoğraf Birleştirme Programı Selfie Kamerası anlık filtreler ile fotoğrafları düzenler. Fotoğraf düzenleme programı ile fotoğraf efekt ve filtreleri kullan, fotoğrafa arka plan ekle.

? +500 Çıkarma
Fotoğraf Birleştirme Programı yüzlerce hareketli +500 filtreleri, efektleri, çıkartmaları ve emojiler içerir. Fotoğraf birleştirme programı komik köpek yüzü, kulakları ve filtreleri içerir. Fotoğraflara filtre, çıkartma ve efekt ekle, resimlerine köpek yüzü ekle. Yüz çıkartmaları ile yaratıcılığını göster. Canlı yüz kamerası selfie efekti ile komik hayvan yüzü fotoğrafları oluştur.

? Fotoğrafa Çerçeve Ekleme
Fotoğraf birleştirme programı ile Yüzlerce şablon ve çerçeveyi kullan, kenar renkleri, arka plan ve desenleri dilediğin gibi değiştir. Fotoğraf birleştirme fotograf efekt programı ile fotoğraflarını tek dokunuşla döndür. Fotoğrafı çevir, yeniden boyutlandır, düzenle. Yüzlerce arka plan, çıkartma ve sticker ile İki fotoğrafı birleştir. Fotoğraf birleştirme programı ile fotoğraflara metin, çıkartma ve sticker eklemek artık çok kolay.

? Ayna Resim & Ayna Görünüm Efekti
Ayna görünüm fotoğraf birleştirme programı fotoğraflara ayna efekti sağlar. Ayna resmi ve ayna fotoğrafı ile ayna görüntülü fotoğrafları birleştir. Ayna görüntü fotoğraflarını aşağı - yukarı, sağa - sola yansıt. Ayna fotoğraf yansıtma programı ile birden fazla fotoğrafı birleştir. Yansıtma efekti fotoğraflarına efekt, sticker çıkarma, etiket ekle.

? Tek Dokunuşla Fotoğraf Paylaş
Fotoğraf Birleştirme Programı ile fotoğraflarını düzenle, Instagram, Facebook ve diğer sosyal medya hesaplarında anında paylaş!
.

Fotoğraf Birleştirme Programı - QR Kodu

Android Fotoğraf Birleştirme Programı QR Kod

Android için Fotoğraf Birleştirme Programı Ekran Görüntüleri

Fotoğraf Birleştirme Programı Resimleri Fotoğraf Birleştirme Programı Resimleri Fotoğraf Birleştirme Programı Resimleri Fotoğraf Birleştirme Programı Resimleri Fotoğraf Birleştirme Programı Resimleri Fotoğraf Birleştirme Programı Resimleri

Android için Fotoğraf Birleştirme Programı Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın