Fotoğraf Düzenleme & Fotoğraf Birleştirme Programı Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:56 MB
Gerekli Sürüm:Android 5.0 ve üzeri
Geliştirici:Lyrebird Studio
Güncellenme:24.12.2021

Android için Fotoğraf Düzenleme & Fotoğraf Birleştirme Programı

Çıkartma, sticker, etiket, çerçevelerle arka plan değiştir, fotoğraf düzenle & resim birleştir.

? Fotoğraf Düzenleme
Fotoğraf düzenleme programı fotoğraflarını kolayca düzenlemen ve hızlıca bir araya getirmen için tasarlanmıştır. Galeriden bir fotoğraf seç ya da selfie kamera ile fotoğraf çek, arka plan düzenle, çıkartma sticker, etiket ekle. Fotoğraf kenarlıkları bulanıklaştır, kenar beyazlat, fotoğraf kenar rengini değiştir. Fotoğraf ve resimlerine metin ekle & metin yaz!

? Fotoğraf Birleştirme
Yüzlerce şablon ve çerçeve ile birden fazla fotoğrafı birleştir. Fotoğraf birleştirme programı ile kenar renkleri, arka plan ve desenleri ayarla iki fotoğrafı bir araya getir. Çoklu fotoğraf birleştir, fotoğrafları tek dokunuşla döndür, çevir, yeniden boyutlandır. Yüzlerce arka plan, çıkartma ve sticker ile fotoğraflara efekt ekle. Fotoğraflarına kolayca metin, çıkartma ve sticker ekle. Muhteşem fotoğraf efekt ve filtreleri kullan. Fotoğraf birleştirme ve kolajlarını sosyal medyada anında paylaş.

? Kamera Filtreleri
Fotoğraf Düzenleme & Resim Birleştirme Programı en iyi fotoğraf düzenleme kamera filtreleri, resim birleştirme uygulamasıdır. Fotoğraf kolaj programı kamera filtreleri ile fotoğraf düzenle! Fotoğraf düzenleme programı ile en güzel arka plan fotoğraflarına kamera filtreleri ekle! Fotoğraflarına kamera efekti ekle, çıkartma stiker yapıştır, fotoğraflarını birleştir! Kamera efekti ile iki farklı resmi birleştir, kolaj yap! Foto Editör ile çok sayıda fotoğrafını dilediğin gibi tasarla, kamera filtre programı ile tek karede bir araya getir!

? Selfie Kamera
Fotoğraf Düzenleme & Fotoğraf Birleştirme ile Selfie Kamerası birarada. Selfie Kamera ile yüz değiştir, komik suratlar yakala, sosyal medya da anında paylaş.
Yüz değiştirme programı ile değiştirdiğin yüzlere stickers etiket, hayvan yüz filtreleri, fotoğraf efektleri, resim efektleri ekle, filtreleri, kamera filtreleri, selfi filtreleri ve komik kamera efektlerin tadını çıkar.


? Gerçek Zamanlı Filtreler
Gerçek zamanlı filtreler ile fotoğrafı çekmeden önizleme yap! Fotoğraf çekerken ya da düzenlerken filtreler kullan. Fotoğraf Düzenleme & Fotoğraf Birleştirme Programı Selfie Kamerası anlık filtreler ile fotoğraflarını eğlenceli hale getirir. Muhteşem fotoğraf efekt ve filtreleri kullan, Fotoğraf arka plan düzenle.

? Yüzlerce Çıkarma
Fotoğraf Düzenleme & Fotoğraf Birleştirme Programı yüzlerce hareketli yüz filtreleri, efektleri, çıkartmaları ve emojiler içerir. Komik köpek yüzü, kulakları ve filtreleri ile fotoğraflarını düzenle. Yüz çıkartmaları ile yaratıcılığını göster. Canlı yüz kamerası selfie efektleriyle komik hayvan yüzü fotoğrafları oluştur.


? Fotoğraf Çerçeveleri
Yüzlerce şablon ve çerçeveyi fotoğraf birleştirme programı ile istediğin gibi kullan. Fotoğraf düzenleme programı ile kenar renkleri, arka plan ve desenleri değiştir. Fotograf efekt programı ile fotoğraflarını tek dokunuşla döndür, çevir, yeniden boyutlandır. İki fotoğrafı birleştir, yüzlerce arka plan, çıkartma ve sticker ile fotoğraflarını eğlenceli hale getir. Fotoğraf birleştirme programı ile fotoğraflarına kolayca metin, çıkartma ve sticker ekle.

? Ayna Resim Efekti
Ayna görüntüsü fotoğraf düzenleme programı fotoğraflara kolayca ayna efekti vermeni sağlar. Ayna resmi ve ayna fotoğrafı düzenle, ayna görüntülü fotoğraflarını anın birleştir. Ayna görüntü fotoğraflarını aşağı - yukarı & sağa - sola yansıt. Ayna yansıtma programı ile birden fazla fotoğrafı birleştir. Yansıtma efekti fotoğraflarına efekt, sticker çıkarma, etiket ekle. Ayna efektli fotoğraflara metin ekle & metin yaz.

? Anında Fotoğraf Paylaş
Fotoğraf Düzenleme & Fotoğraf Birleştirme Programı ile fotoğrafları düzenle, Instagram, Facebook ve diğer sosyal medya hesaplarında anında paylaş!
.

Fotoğraf Düzenleme & Fotoğraf Birleştirme Programı - QR Kodu

Android Fotoğraf Düzenleme & Fotoğraf Birleştirme Programı QR Kod

Android için Fotoğraf Düzenleme & Fotoğraf Birleştirme Programı Ekran Görüntüleri

Fotoğraf Düzenleme & Fotoğraf Birleştirme Programı Resimleri Fotoğraf Düzenleme & Fotoğraf Birleştirme Programı Resimleri Fotoğraf Düzenleme & Fotoğraf Birleştirme Programı Resimleri Fotoğraf Düzenleme & Fotoğraf Birleştirme Programı Resimleri Fotoğraf Düzenleme & Fotoğraf Birleştirme Programı Resimleri Fotoğraf Düzenleme & Fotoğraf Birleştirme Programı Resimleri

Android için Fotoğraf Düzenleme & Fotoğraf Birleştirme Programı Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın