Fun Run Arena Multiplayer Race Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Dirtybit
Güncellenme:23.01.2023

Android için Fun Run Arena Multiplayer Race

Fun Run geri döndü
Dünyanın dört bir yanından 80 milyonu aşkın oyuncu, ilk iki Fun Run oyununa bayıldı! Fun Run, üçüncü ve en harika sürümüyle geri geldi, aksiyonla dolu çılgınlığa hazır ol! Gel ve bu deliliğe katıl!

Arena'ya Gir
Fun Run Arena'da gelmiş geçmiş en etkileyici Fun Run oynanışını sunan yeni bir oyun modu bulunuyor! Arena, harika ödüller ve nihai zafer için yarışabileceğin 8 oyunculu yok etme oyunlarına ev sahipliği yapar. Olabildiğince hızlı koşup takviyelerini akıllıca kullan çünkü sadece en iyi 3 oyuncu bitiş çizgisine ulaşır!

Piyasadaki En İyi Koşu Oyunu! Arkadaşlarına katıl, Yarış - Yerlerinize... Hazır... BAŞLA!
Bu canlı online koşu oyununu oynayarak en hızlı koşucu olduğunu kanıtla. Yarışı KAZANMAK için engellerden kaçınıp, koşucu arkadaşlarının ilerlemesini sabote ederek diğer oyuncularla yarışmak inanılmaz derecede zevklidir. Bitiş çizgisine ilk ulaşan olmak için akıllara kazınan testereler yerleştir, tehlikeli tuzakları ve güçlü gök gürültülerini atlat. Geri durma!

En hızlı sen misin?
Oyun yüzünü, en yakın arkadaşlarını veya düşmanlarını ve en tatlı ve tüylü hayvanlarını getir. En güçlü ve en hızlı olduğunu kanıtlamak için bunu kazanarak başına kakman gerek! Basit, eğlenceli ve bağımlılık yapan oynanışıyla Fun Run Arena, ihtiyaç duyduğun tek oyun. Arkadaşların şimdiden başlangıç çizgisinde, peki sen neredesin?!

Tarzını sergile, ormandaki en havalı hayvan ol
Avatarını hiç olmadığı kadar fazla seçenekle özelleştir! Farklı sevimli hayvanlar arasından seçim yapıp havalı şapkalar, ayakkabılar, güneş gözlükleri ve daha fazla tarz öğesiyle giydir!

Fun Run Arena Multiplayer Race - QR Kodu

Android Fun Run Arena Multiplayer Race QR Kod

Android için Fun Run Arena Multiplayer Race Ekran Görüntüleri

Fun Run Arena Multiplayer Race Resimleri Fun Run Arena Multiplayer Race Resimleri Fun Run Arena Multiplayer Race Resimleri Fun Run Arena Multiplayer Race Resimleri Fun Run Arena Multiplayer Race Resimleri Fun Run Arena Multiplayer Race Resimleri

Android için Fun Run Arena Multiplayer Race Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın