Gangster Crime, Mafia City Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Zego Studio
Güncellenme:17.05.2023

Android için Gangster Crime, Mafia City

En efsanevi patron olmaya hazır mısın?
Mürettebatınızı güçlendirmek için hırsızlar ve paralı askerlerden sporculara ve işadamlarına kadar yeraltı dünyasının her köşesinden yetenekli kişileri bulmalı ve işe almalısınız. Savaş, hükmet ve tüm yeraltı dünyasını ele geçirebilecek suç dehası ol!

Gerçek Gangster Suçuna hoş geldiniz, Mafia City en iyi büyük gangster suç simülatörü aksiyon atış oyunu, Mafia City, Amerikan gangsterleri ve büyük hırsızlık gangsterleri tarafından saldırı altında, sadece gerçek gangster onlara karşı savaşabilir. Bir Amerikalı kılığına girin ve Gangsterler şehrini ziyaret edin. Gerçek Gangster Suçu, Mafya Şehri şehri yönetiyor ve siz devam eden bu gerçek gangster suç silahı savaşının bir parçasısınız! Büyük gangster silahlı atış oyunlarında ve aksiyon oyunlarında aksiyon dolu büyük gangster intikamını al. Gerçek gangster suç oyunları oynayın ve Amerikan gangsterlerine karşı savaşarak şehre barış getirin. Büyük gangster suç silahı atış oyunlarında şehirdeki şehir gangsterlerini deneyimleyin. Büyük gangster oyunları size çok dünyalı silah atış oyunlarına benzer inanılmaz silahlar sunuyor.

Real Gangster Crime, Mafia City, çete savaşları ile ücretsiz bir açık oyun dünyasında gangsterler ve mafya kartelleriyle birlikte oynarken şehrin lideri olmak için bir rol yapma oyunudur.

Bu açık şehri farklı görevlerle keşfedin, mafya kartelini kutulayın, final ödülü için savaşın ve şehrin çete dünyasına karşı farklı macera suç klanlarında oynayın.
Bu, mafya ve çete savaşları yürüten bir macera destanıdır. Her güncelleme ve sezonla birlikte ekstra görevler ve ayrıca oynamak için sınırlı süreli etkinlikler eklenir.
Sokak dövüşleri ve mafya anlaşmaları, altı silahlı aksiyon görevleriyle bu gangster suç dünyası oyununun bir parçası. Dövüş gecesi boksu, her zaman ve her yerde sokak dövüşleri ve birden fazla araçla ve bu açık dünyada dolaşan farklı şehir sürüşleri.

Ve çok daha fazlası. Suç simülatörümüzü denemek için beklemeyin!
Hırsızlık ve mutlak deli bir adam gibi araba sürün, mafyayı kontrol edin, para kazanın ve büyük gangster şehrini yönetin.
Bir suç simülatörü zamanı!

Gangster Crime, Mafia City - QR Kodu

Android Gangster Crime, Mafia City QR Kod

Android için Gangster Crime, Mafia City Ekran Görüntüleri

Gangster Crime, Mafia City Resimleri Gangster Crime, Mafia City Resimleri Gangster Crime, Mafia City Resimleri Gangster Crime, Mafia City Resimleri Gangster Crime, Mafia City Resimleri Gangster Crime, Mafia City Resimleri

Android için Gangster Crime, Mafia City Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın