Google Aile Bağlantısı Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Google LLC
Güncellenme:16.10.2023

Google Aile Bağlantısı: Google Family Link

Google Aile Bağlantısı uygulaması, çocuğunuz (13 yaşın veya ülkenizde geçerli olan yaş sınırının altındaysa) Android cihazını kullanırken denetimi elinizde tutmanıza yardımcı olur. Family Link çocuğunuz için, kendi Google Hesabınıza benzeyen, çoğu Google hizmetine erişebilen ama aynı zamanda dijital dünyada bazı kuralları belirlemenize de yardımcı olan bir Google Hesabı oluşturmanıza olanak tanır.
o Çocuğunuzun kullanabileceği uygulamaları yönetin - Çocuğunuzun Google Play Store'dan indirmek istediği uygulamaları onaylayabilir veya engelleyebilirsiniz.
o Ekran başında kalma süresini denetleyin - Haftalık veya aylık raporlara bakarak çocuğunuzun en sevdiği uygulamalarda ne kadar zaman geçirdiğini öğrenebilir, günlük ekran başında kalma sınırını belirleyebilirsiniz.
o Cihaz uyku vaktini ayarlayın - Uyku veya mola zamanı geldiğinde cihazları uzaktan kilitleyebilirsiniz.
Önemli Bilgiler
o Family Link, çocuğunuzun bir Android cihaza sahip olmasını gerektirir. families.google.com/familylink/setup sayfasında uyumlu cihazların listesini görebilirsiniz.
o Family Link çocuğunuzun satın aldığı ve indirdiği uygulamaları yönetmenize yardımcı olsa da, uygulama güncellemeleri (izinlerin kapsamını genişleten güncellemeler de dahil), önceden onayladığınız uygulamalar ve Aile Kitaplığı'nda paylaşılan uygulamaların yüklenmesi için onaya gerek duyulmaz. Ebeveynlerin, Family Link'te çocuklarının yüklediği uygulamaları ve uygulama izinlerini düzenli olarak gözden geçirmesi gereklidir.
o Çocuğunuzun cihazındaki uygulamaları dikkatle incelemeli ve kullanmasını istemediğiniz uygulamaları devre dışı bırakmalısınız. Önceden yüklenmiş bazı uygulamaları devre dışı bırakamayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.
o Müzik çalma ve mesajlaşma uygulamaları gibi arka planda çalışan bazı uygulamaların etkinlikleri, haftalık ya da aylık etkinlik raporları tarafından tam olarak izlenmez.

Google Aile Bağlantısı - QR Kodu

Android Google Aile Bağlantısı QR Kod

Android için Google Aile Bağlantısı Ekran Görüntüleri

Google Aile Bağlantısı Resimleri Google Aile Bağlantısı Resimleri Google Aile Bağlantısı Resimleri Google Aile Bağlantısı Resimleri

Android için Google Aile Bağlantısı Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın