GPS Rota planlamacı : navigasyon & Rota bulucusu Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:AimzSol Technology
Güncellenme:07.09.2023

Android için GPS Rota planlamacı : navigasyon & Rota bulucusu

GPS rota planlayıcısı, GPS navigasyon haritaları ile A'dan B'ye varış noktaları arasındaki rotaları planlamak için harika ve güçlü bir rota bulma uygulamasıdır. Ücretsiz bir gezi planlayıcısı uygulaması, kapsamlı veriler ve gerçek zamanlı trafik güncellemeleri ile kişisel ve iş gezilerini planlamanıza olanak tanır. Bir yol seyahat planlayıcısıyla, birden fazla durak arasındaki en kısa trafik yollarını bulabilir ve seyahatiniz için zaman ve mesafe alabilirsiniz. Yolculuklarınız sırasında GPS haritasına çoklu durakları kolayca ekleyin. Rota planlayıcı uygulaması her zaman seyahat yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olacak yeni yollar arar ve yakındaki yerleri bulmanıza yardımcı olur. Harika bir yolculuk planlayın! GPS rota izleyici şimdi size çok duraklı rota planlayıcı özellikleri ile favori GPS haritanızı kullanma fırsatı getiriyor. Seyahatleriniz için en iyi seyahat rehberi ve Seyahat planlayıcısı uygulamasını mı arıyorsunuz? O zaman bu yönlendirici tacker sizin için en iyi uygulama. Bu hedef bulucu uygulaması ile seyahatlerinizin en iyi yol tariflerini bulun. GPS rota kaydedici ile rotanızı kaydedin ve teslimatlarınızı daha hızlı tamamlayın ve daha önce eve dönün.

Rota planlamanızı ve seyahatinizin canlı trafik güncellemelerini ve trafik rotalarını almanızı kolaylaştırmak için tasarlanan GPS rota planlayıcısına hoş geldiniz. GPS navigasyon ile Rota uygulaması yollarda en kısa yolu bulmak için en iyi araçtır. Basitçe hedefinizin planlanan rotasını yükleyin ve optimize edin, yolculuğunuzun en iyi rotasına sahipsiniz. Trafik rotalarını nasıl bulacağınızı iyileştirmek için, trafik güncellemeleriyle ilgili bir sorun, gerçek zamanlı trafik haberleri için en iyi yolculuk planlayıcısına sahibiz. Bu GPS rota izleyicisi size A'dan B'ye varış noktalarınızdaki trafik rotası sorunlarını bulma ve rotanız üzerindeki sorunları ve sorunları çizme yeteneği sunar.

yönlendirici planlayıcısı uygulaması teslimatlar için en kısa yolları sağlayan en hızlı teslimat yolu planlayıcısı özelliğine sahiptir. Yapmanız gereken teslimatlar ve çoklu durakların listesi için hedef adresinizi ekleyin, ardından bu uygulama yoğun trafik sıkışıklığını önleyen siparişe karar verir ve size en iyi teslimat yolunu verir. Çok duraklı teslimat rotası planlayıcısı, planlanan seyahatleriniz için tahmini varış saatini de sağlar.


En İyi Özellikler



Çok duraklı rota planlayıcı: Gps navigasyon rotası uygulaması ile seyahatiniz için çoklu durak ekleyebilirsiniz.

Kısa rota planlayıcı: Sürüş için birden fazla konum arasındaki en kısa rotaları bulur

GPS rota bulucu: Road trip planner ile rota planlayabilir ve gideceğiniz yerin en iyi rotalarını bulabilirsiniz.

Seyahat Planlayıcısı: Seyahat planlayıcısı ile yol seyahatinizi planlayabilir ve yakınınızda muhteşem bir yer bulur ve ayrıca seyahat rotalarınızı kolayca bulur.

Yakınımdaki Yer: GPS sesli navigasyon haritası uygulaması yakın yerleri bul, Yakınımda bul Oteller, Benzin istasyonları, mağazalar, ATM, Yakındaki barlar ve çok daha fazlası.

Hızlı Teslimat Rotası: Teslimat rotası planlayıcısı, en hızlı çok duraklı teslimat rotalarını oluşturur ve teslimat personeli için teslimat rotaları oluşturmaya yardımcı olur.

GPS Rota Planlayıcı her tür Seyahat için mükemmeldir

Sürme
sağlıyor
turizm
Yürüme
Bisiklet

Eğlenmek için bir yere gitmeyi planlıyorsanız bile seyahat turları ve seyahat stresli olabilir. Ama şimdi sizin için en iyi Seyahat planlayıcısı ve GPS Rota bulucu uygulamasını tasarladığımız için seyahat daha stresli değil. Bir yön bulucu ile rotanızın yönünü A noktasından B noktasına kadar kolayca bulun. Rota planlayıcı ile kendi seyahatinizi unutulmaz kılın. Sadece GPS harita üzerinde yol yolculuk rotanızı çizin ve canlı trafik güncellemeleri ve çoklu durak rotaları ile en iyi rotaları alın.

GPS Rota planlamacı : navigasyon & Rota bulucusu - QR Kodu

Android GPS Rota planlamacı : navigasyon & Rota bulucusu QR Kod

Android için GPS Rota planlamacı : navigasyon & Rota bulucusu Ekran Görüntüleri

GPS Rota planlamacı : navigasyon & Rota bulucusu Resimleri GPS Rota planlamacı : navigasyon & Rota bulucusu Resimleri GPS Rota planlamacı : navigasyon & Rota bulucusu Resimleri GPS Rota planlamacı : navigasyon & Rota bulucusu Resimleri GPS Rota planlamacı : navigasyon & Rota bulucusu Resimleri GPS Rota planlamacı : navigasyon & Rota bulucusu Resimleri

Android için GPS Rota planlamacı : navigasyon & Rota bulucusu Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın