Grafik Dizayn: VistaCreate Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Crello Ltd.
Güncellenme:18.11.2022

Android için Grafik Dizayn: VistaCreate

Fotoğraflar, videolar, posterler, resimler ve dahası için ücretsiz bir grafik uygulaması: VistaCreate! Filtreler, efektler, kırpma gibi özelliklerle binlerce hazır şablonumuzdan yararlanarak Insta hikâyelerinize renk katın! Web siteniz için kolaj hazırlayın ya da sosyal medya için videolar oluşturun! Fotomontajlar ya da resim, marka veya animasyon; VistaCreate grafik ile ilgili her alanda sizinle.

VistaCreate'de Starter ve Pro olmak üzere iki plan bulunur
Starter ile ücretsiz bir başlangıç yaparak binlerce hazır şablondan, yazı tipinden, müzikten ve de arka plan kaldırma, fotoğraf kırpma, kes ve yapıştır gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz. Pro ise premium özellik ve öğelerimize erişim ile sınırsız depolama alanı sunar.
Hangi planı seçerseniz seçin VistaCreate editöründe yaratıcı fikirlerinizi geliştirmeniz için süper araçlar sunulur.

Efektler, fotoğraf grafikleri ve filtreler ile Insta hikâye rötuşlarınızı atın, ister boş bir tuvalde grafik tasarım yaratıcılığınızı konuşturun ister düzenlemeye açık şablonlarımızı kullanarak hikâyeleriniz için hiçbir grafik tasarım bilgisi gerekmeden resimler oluşturun!

Fotoğraf düzenleyici ile:
? Her tür kolaj çalışmanız için fotoğraflar kolajlama,
? Arka plan düzenleme, filtreler, efektler gibi rötuşlar,
? Resim kırpma gibi düzeltmeler
?ve çok daha fazlasını ücretsiz yapmak mümkün! Instagram veya diğer grafik uygulamaları için binlerce hazır şablonumuz tüm grafik tasarım ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Harika bir Instagram video geliştirici: Çeşitli montajlar, grafikler ve animasyon ya da müzik ekleme gibi seçeneklerle video oluşturmak çocuk oyuncağı! Hikâyeler için şablonlarımız ve kaliteli video düzenleme araçlarımızla sosyal medyada tüm dikkatleri üzerinize çekin!
YouTube, Instagram, Twitter; hangi platform olursa olsun VistaCreate ile yayınladığınız grafik tasarım görüntüleri takipçilerinizin akıllarından çıkmayacak.

VistaCreate ile yaratıcılığınızın önündeki engeller ortadan kalkar! Geçmiş birikiminiz ne olursa olsun, kullanımı kolay ve ücretsiz bu düzenleme uygulamamız her tür işinizi görecektir:
? Fotoğraf düzenleme programı ve grafik öğeleriyle kusurları düzeltmek ve güzel fotomontajlar yapmak birkaç dokunuştan ibaret olsun.
? YouTube kanalınız için arka planlar ve video küçük resimleri tasarlayın ya da videolarınıza animasyon ekleyin.
? İşletmeniz için poster, el ilanı, marka kitabı, reklamlar yapın.
? Sosyal medya pazarlama (SMM) araçları ile markanızı oluşturun.
? Grafik tasarım görüntülerini ve şablonları zevkinize göre düzenleyerek grafik tasarım yeteneklerinizi geliştirme yolunda ilerleyin.
? Fotoğraf ve video kolajı yapın, editördeki simgeleri özelleştirme araçlarıyla istediğiniz rötuşu yapın.
? Patron sizsiniz, fotoğraf / görüntü düzenleyici ve sunduğumuz şahane araçlarla içinizden ne geliyorsa onu oluşturun ve yayınlayın!

Kolay bir arayüz ile yeni ufuklara yelken açın: VistaCreate'de hiçbir grafik tasarım bilginiz olmasa bile çeşitli tasarımlar oluşturabilir ve yeni şeyler deneyerek hiç aklınıza gelmemiş yeni ilgi alanları edinebilirsiniz. İster şablonlarımızın kendi düzenlerini kullanın ister kendi zevkinize göre düzenleme yapın!

Büyük/küçük işletmenize ferah bir stil kazandırın: Reklamlar ve posterler oluşturmak, el ilanları ya da marka kitapları basmak veya sadece markanıza yeni bir tarz vermek; aradığınız şey neyse burada. Ücretsiz Starter planımız ile piyasayı yoklayın, ciddi iseniz Pro planımız ile SMM'ye sağlam bir girişim yapın!

VistaCreate ile nerede, kim olursanız olun tasarım sizin elinizde. Zorlukları dert etmeden kendi tarzınıza göre tasarlayın, gerisi bizde.

Grafik Dizayn: VistaCreate - QR Kodu

Android Grafik Dizayn: VistaCreate QR Kod

Android için Grafik Dizayn: VistaCreate Ekran Görüntüleri

Grafik Dizayn: VistaCreate Resimleri Grafik Dizayn: VistaCreate Resimleri Grafik Dizayn: VistaCreate Resimleri Grafik Dizayn: VistaCreate Resimleri Grafik Dizayn: VistaCreate Resimleri Grafik Dizayn: VistaCreate Resimleri

Android için Grafik Dizayn: VistaCreate Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın