Halkbank Şifrebaz Cep Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Android 2.3.3 ve üzeri
Geliştirici:T. HALK BANKASI A.S.
Güncellenme:18.10.2016

Android için Halkbank Şifrebaz Cep

Şifrebaz Cep, Halkbank İnternet Şubesi ve Mobil Şube’den yapacağınız bankacılık işlemlerini daha güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz için tek kullanımlık şifre üreten bir uygulamadır. Google Play’den veya başvurunuz sonrasında cep telefonunuza SMS ile gönderilen link yardımıyla cep telefonunuza yükleyeceğiniz Şifrebaz Cep tamamen ücretsizdir.

Halkbank İnternet Şubesi’nde “Güvenlik” menüsü altında yer alan “Şifrebaz Başvurusu” ekranından “Şifrebaz Cep Başvurusu”nu, 6 haneli Şifrebaz Cep Başvuru şifrenizi belirleyerek yapabilirsiniz.

Cep telefonunuza SMS yoluyla gelecek link yardımıyla veya Google Play’den Şifrebaz Cep’i kolayca indirebilirsiniz. Cep telefonunuza yüklediğiniz uygulamada yer alan etkinleştirme menüsüne, müşteri numaranızı ve İnternet Şubesi’nde belirlemiş olduğunuz Şifrebaz Cep Başvuru şifrenizi girerek Şifrebaz Cep PIN’ini belirleyebilirsiniz.

Şifrebaz Cep ile şifre üretmek için son adım olarak Halkbank İnternet Şubesi’nde “Güvenlik” menüsü altında yer alan “Şifrebaz Aktifleştirme” ekranından “Şifrebaz Cep Aktifleştirme” seçeneğinden başvurunuzu aktifleştirmeniz yeterlidir. Şifrebaz Cep uygulamasını aktifleştirdikten sonra belirlemiş olduğunuz Şifrebaz Cep PIN’i ile rahatlıkla tek kullanımlık şifre üretmeye başlayabilir, Halkbank İnternet Şubesi ve Mobil Şube’den işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Şifrebaz Cep - QR Kodu

Android Halkbank Şifrebaz Cep QR Kod

Halkbank Şifrebaz Cep - Yenilikler

Kullanıcı deneyimi iyileştirmeleri yapılmıştır.

Android için Halkbank Şifrebaz Cep Ekran Görüntüleri

Halkbank Şifrebaz Cep Resimleri Halkbank Şifrebaz Cep Resimleri Halkbank Şifrebaz Cep Resimleri Halkbank Şifrebaz Cep Resimleri Halkbank Şifrebaz Cep Resimleri Halkbank Şifrebaz Cep Resimleri

Android için Halkbank Şifrebaz Cep Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2017 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın