HERE Haritalar (Beta) Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:HERE Apps LLC
Güncellenme:01.01.1970

Android için HERE Haritalar (Beta)

Here, nerede olursanız olun yolunuzu bulmak için var. Here, etrafınızdaki dünyayı kucaklamak ve kaybolma korkusu olmadan yeni yerler keşfetme cesareti göstermek için var. Here, gittiğiniz yerden emin olduğunuzda hayatınızı yaşama güveniniz için var. HERE ile İnternet bağlantısı gerekmeden dünyanın dört bir yanında arama yapabilir, gezinebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Nerede olursanız olun sizin için çevrimdışı olarak çalışmaya devam etmeleri amacıyla haritaları telefonunuza veya tabletinize kolayca indirin ve kaydedin. HERE ile her an için bir haritaya sahip olursunuz. Bölgenizdeki restoranları ve mağazaları bulun. Arkadaşlarınızla anlık planlar yapın ve Glympse kullanarak konumunuzu paylaşın. Aynı zamanda, gideceğiniz yere vardığınızda keşfetmek istediğiniz tüm yerlerle haritaları kişiselleştirerek bir seyahate hazırlanın. Bununla birlikte Trip Advisor, Lonely Planet ve diğer kaynaklarda bulunan derecelendirmelere ve incelemelere göz atabilirsiniz. Arabayla nereye seyahat ederseniz edin, adım adım sesli yön tarifleriyle birinci sınıf navigasyon hizmeti alırsınız. Aynı zamanda canlı trafik ve toplu taşıma bilgileri sayesinde her zaman en hızlı yolu bulabilirsiniz.

İşte dünyayı görebileceğiniz yeni yollar:

- Nereye gittiğinizi daima bilin: İnternet bağlantınız olmadığında bile adım adım sesli sürüş ve yürüme rehberi.
- Her zaman çalışan haritalar: İndirebileceğiniz, kaydedebileceğiniz ve çevrimdışı olarak kullanabileceğiniz 100'den fazla ülkeye ait etkileşimli haritalar.
- En hızlı yolu seçin: 40'tan fazla ülkede 800'den fazla şehir için toplu taşıma haritaları, yol tarifleri ve bilgiler.
- Gecikmeleri önleyin:40'tan fazla ülke için gerçek zamanlı trafik ve yol kapatma bilgileri.
- Seyahatlerinizi yola çıkmadan planlayın: Telefonunuzda veya here.com'da haritaları kişiselleştirin ve oraya vardığınızda görmek istediğiniz tüm yerleri depolayın.
- Arkadaşlarınızla kolayca buluşun: Glympse, seyahat ilerlemenizi ve varış saatinizi metin veya e-posta yoluyla paylaşmanızı sağlar.

HERE Haritalar (Beta) - QR Kodu

Android HERE Haritalar  (Beta) QR Kod

Android için HERE Haritalar (Beta) Ekran Görüntüleri

HERE Haritalar  (Beta) Resimleri HERE Haritalar  (Beta) Resimleri HERE Haritalar  (Beta) Resimleri HERE Haritalar  (Beta) Resimleri HERE Haritalar  (Beta) Resimleri

Android için HERE Haritalar (Beta) Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın