Hidden City:Mystery of Shadows Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:182 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.2 ve üzeri
Geliştirici:G5 Entertainment
Güncellenme:29.04.2022

Android için Hidden City:Mystery of Shadows

Bilinmeyen bir şehrin mirasları dünyada görülmüştür. Gerçek mi, yoksa bir aldatmaca mı? Dedektif ajansınız bilgi toplamakla meşgul olduğu halde arkadaşınız hayali şehre siyah dumanla sürüklenir. Onu kurtarabilecek tek kişi, şimdi büyü, büyü ve bilim birlikte çalıştığı, hayal gücünün gerçek olduğu ve garip yaratıkların sokaklarda dolandığı, şimdiye kadar gördüğün en garip yere girmek zorundasın. Çevrenin her yerinde sıra dışı yetenekler kazanan insanlar ve şeyler var, hayat dolu gibi görünen siyah bir duman, esrarengiz eserler, sırlar ve tehlikeler getiriyorlar.

Arkadaşınızı kurtarmak için ve bu açıklanamayan olguları çözmek için, riskli görevleri yerine getirmeniz, zindanları keşfetmeniz, madalyonları araştırmanız ve arkadaşlarınızdan yardım almanız gerekir. Canavarlarla savaşırken, bir kült ile yüzerken ve şehri korkunç bir kötülükten kurtardığınızda Gölge Kenti'nin gizemlerini çözün!

Hidden City:Mystery of Shadows - QR Kodu

Android Hidden City:Mystery of Shadows QR Kod

Android için Hidden City:Mystery of Shadows Ekran Görüntüleri

Hidden City:Mystery of Shadows Resimleri Hidden City:Mystery of Shadows Resimleri Hidden City:Mystery of Shadows Resimleri Hidden City:Mystery of Shadows Resimleri Hidden City:Mystery of Shadows Resimleri Hidden City:Mystery of Shadows Resimleri

Android için Hidden City:Mystery of Shadows Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın