HTC Sense Giriş Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Android 6.0 ve üzeri
Geliştirici:HTC Corporation
Güncellenme:15.10.2019

Android için HTC Sense Giriş

HTC Sense Giriş, özelleştirilebilir ve son derece kişisel bir deneyim oluşturmak için BlinkFeed ve Temalar uygulamalarının gücünü birleştirir.

BlinkFeed
BlinkFeed uygulaması, sizin için önemli olan tüm medya içeriklerini, Giriş ekranınızda şık biçimde düzenlenmiş, sürekli güncellenen bir konumda almanızı kolaylaştırır.

Arkadaşlarınızın en son güncellemelerini görmek için Twitter, Google+ ve Tumblr gibi sosyal medya hesaplarınızı eklemeniz yeterlidir. Hemen hemen her konuda makaleler almak için ortaklık uygulamalarını kullanarak konular ekleyin veya favori RSS beslemeleri arayın. Ortaklık uygulamalarında abone olduğunuz konuları yönetebilirsiniz.

Öğün vakitlerinde, BlinkFeed uygulamasında veya kilit ekranınızda yakındaki lokantalar, kafeler ve barlara yönelik öneriler de alacaksınız. İlginç bir etkinliğin yakınında olduğunuzda uğramanız için bir öneri alırsınız.

HTC Temalar
Kendinizi yaratıcı mı hissediyorsunuz? Yalnızca iki adımda en başından bir tema oluşturarak telefonunuzu yeniden keşfedin! Giriş ekranı duvar kâğıdı için bir favori fotoğraf seçerek başlayın, ardından telefonunuzun tüm simgelerini, renklerini, seslerini ve yazı tiplerini aynı anda değiştiren bir stil seçin

HTC Sense Giriş - QR Kodu

Android HTC Sense Giriş QR Kod

Android için HTC Sense Giriş Ekran Görüntüleri

HTC Sense Giriş Resimleri HTC Sense Giriş Resimleri HTC Sense Giriş Resimleri HTC Sense Giriş Resimleri HTC Sense Giriş Resimleri HTC Sense Giriş Resimleri

Android için HTC Sense Giriş Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2020 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın